Club Amigo Atlantico

Aan een van de witste stranden van Cuba ligt Hotel Club Amigo Atlantico. Het vriendelijke personeel doet alles om het iedereen naar de zin te maken hier in Guardalavaca. Met een lach wijst de ober de weg naar restaurant Benny's, waar ze net cocktails in kokosnoten uitdelen. Hier heb je een prachtig uitzicht over de oceaan. Geen tijd voor verveling, want de kajaks liggen al klaar op het strand. Zonnefactor 50 op en vaar over die ongelofelijk blauwe zee. Ook voor kinderen is er van alles te beleven in dit gezellige hotel. Wat te denken van vier kinderbaden en een superlief animatieteam? 's Avonds met z'n allen naar de wervelende show. Welkom bij het sprankelende Club Amigo Atlantico!

Vanaf € 499,00
 
 

Vergelijkbare reizen

12-daagse Caraïbische cruise vanaf Havana

12-daagse Caraïbische cruise vanaf Havana
TUI.nl

Cuba, het eiland van rum, salsa en sigaren. Eén van de meest veelzijdige eilanden van het Caraïbische gebied. Hier start jouw cruise met alleen maar hoogtepunten. Bewonder de Maya cultuur tijdens je bezoek aan Tulum. Of beklim de Dunn River Falls in Jamaica. Een mooie afwisseling tussen natuur en cultuur. Aan boord van MSC Opera geniet je van 'La Dolce Vita' het goede leven. De sfeer is gastvrij en gezellig.

Vanaf € 1,326.00 Meer informatie Boek reis

Swingend Cuba + hotel Be Live Experience

Swingend Cuba + hotel Be Live Experience
Kras.nl

Vlieg-/busreis inclusief vele maaltijden met strandverlenging in Varadero met o.a. Trinidad, Camagüey en Havana

Vanaf € 1,968.00 Meer informatie Boek reis

Grand Memories Varadero

Grand Memories Varadero
TUI.nl

In Grand Memories Varadero heb je de perfecte combinatie te pakken van een ontspannen All Inclusive strandvakantie en een verre bestemming. Cuba: het land van volksheld Che Guevara, de Cuba Libre en natuurlijk sigaren! De TUI reisleider helpt je graag bij het uitstippelen van een dagtrip naar Havana, als je wilt zelfs in een oude Cadillac. En de vrolijke mensen van het Grand Memories-team brengen met alle liefde een Mojito cocktail naar je strandbedje. Daar lig je dan, onder een grote rieten parasol, met op de achtergrond de klanken van de Buena Vista Social Club en ergens in de verte de lachsalvo's van wat beachvolleyballers. Nog even lekker zwemmen en vanavond heerlijk eten in buffetrestaurant Las Margaritas.

Vanaf € 749.00 Meer informatie Boek reis