Cruise Cuba, Mexico & Caribbean
9-daagse zeecruise per MSC Opera**** van Havana naar o.a. Jamaica, Grand Cayman en Cozumel, vertrek december 2016 t/m november 2017
Vergelijkbare reizen
Fly-drive Verlenging Highlights of Cuba
De reis naar Cuba, land van rum, sigaren en muziek, wordt beloond met koloniale steden waar het lijkt alsof de tijd heeft stilgestaan. De intieme baaien kennen een boeiend onderwaterleven en de vriendelijke Cubanen die altijd lijken te glimlachen, swingen tot in de late uurtjes op de vrolijke Latijns-Amerikaanse klanken! Hotels U verblijft onderweg in 3-sterren of middenklase hotels in 2-persoonskamers die ten minste voorzien zijn van bad of douche en toilet. De verzorging is op basis van logies en ontbijt. Aan het einde van de 9-daagse reis verblijft u 1 nacht (op basis van all inclusive) in de badplaats Varadero.
Vanaf € 1,327.00 | Meer informatie Boek reis |
Tuxpan
Een glimmende Cadillac uit de jaren '50 staat gezellig te pruttelen voor Hotel Tuxpan. Hier in Varadero rijden de mooiste oldtimers rond, autoliefhebbers kijken hun ogen uit! Zonaanbidders en waterfans trouwens ook, want met het mooiste strand van Cuba voor de deur en volop ligbedjes aan het zwembad, heeft Hotel Tuxpan haar 2,5 sterren meer dan verdiend. Het hotel is wat ouder, maar ademt stijl. En met een super prijs-kwaliteitverhouding, komen Nederlandse reizigers hier graag. Leer de salsa, chill aan de poolbar en bestel wat je wilt aan het strand. All Inclusive betekent hier 24 uur per dag alles wat je wilt. Zolang het er is, want dit is natuurlijk wel Cuba. En dat is precies de charme van deze strandvakantie.
Vanaf € 570.00 | Meer informatie Boek reis |
Zonvakantie Cuba - Paradisus Rio de Oro
Vakantie Cuba naar Holguin met verblijf in een 5-sterren resort o.b.v. All Inclusive. Vliesreis met TUIfly
Vanaf € 1,116.00 | Meer informatie Boek reis |