Grand Memories Varadero
In Grand Memories Varadero heb je de perfecte combinatie te pakken van een ontspannen All Inclusive strandvakantie en een verre bestemming. Cuba: het land van volksheld Che Guevara, de Cuba Libre en natuurlijk sigaren! De TUI reisleider helpt je graag bij het uitstippelen van een dagtrip naar Havana, als je wilt zelfs in een oude Cadillac. En de vrolijke mensen van het Grand Memories-team brengen met alle liefde een Mojito cocktail naar je strandbedje. Daar lig je dan, onder een grote rieten parasol, met op de achtergrond de klanken van de Buena Vista Social Club en ergens in de verte de lachsalvo's van wat beachvolleyballers. Nog even lekker zwemmen en vanavond heerlijk eten in buffetrestaurant Las Margaritas.
Vergelijkbare reizen
Hotel Nacional de Cuba
Gelegen aan de boulevard Malecon. De historische oude stad ligt op ca. 30 minuten loopafstand. De transfer vanaf de luchthaven Havanna bedraagt ca. 30 min.
| Vanaf € 1,027.00 | Meer informatie Boek reis |
Cruise Cuba, Mexico, Caribbean & Meliá Las Américas
12-/16-daagse reis inclusief zeecruise per MSC Opera**** van Havana naar o.a. Jamaica, Georgetown en Cozumel of naar o.a. Belize, Honduras en Mexico. Inclusief 3 of 7 nachten strandverlenging.
| Vanaf € 1,182.00 | Meer informatie Boek reis |
16-daagse Caraïbische cruise vanaf Havana
Cuba, het eiland van rum, salsa en sigaren. Één van de meest veelzijdige eilanden van het Caraïbische gebied. Hier start jouw cruise met alleen maar hoogtepunten. Bewonder de Maya cultuur tijdens je bezoek aan Tulum. Of beklim de Dunn River Falls in Jamaica. Een mooie afwisseling tussen natuur en cultuur. Aan boord van MSC Opera geniet je van 'La Dolce Vita' het goede leven. De sfeer is gastvrij en gezellig.
| Vanaf € 1,671.00 | Meer informatie Boek reis |


