Sol Rio de Luna y Mares
Met een parelwit zandstrand voor de deur en Cubaanse muziek bij de poolbar, is Hotel Sol Rio de Luna y Mares een paradijs voor strandliefhebbers en zonaanbidders. Aan Playa Esmeralda staat het lieve hotelteam klaar om je een onvergetelijke strandvakantie te bezorgen. Stretch mee met de aerobicsles, leer hoe ze op Cuba 'wil je dansen' zeggen of snorkel in het warme zeewater. Kids mee? Dan spetter je in het pierenbad van het rustige Luna-deel in dit resort. Liever samen een Cuba Libre drinken in de whirlpool? Dat kan in het levendige Mares-deel. Hier dansen Cubaanse showdansers 's avonds de sterren van de hemel! Verwacht geen luxe, maar een All Inclusive hotel met het hart op de juiste plek. Bienvenidos a Cuba!
Vergelijkbare reizen
14-daagse individuele rondreis The Best of Cuba
Cuba, een land met een boeiend historisch verleden en een schitterend koloniaal erfgoed. Deze rondreis geeft je de gelegenheid dit allemaal zelf te ontdekken. Je bezoekt de hoogtepunten van Cuba, zoals Havana, Santiago de Cuba en de tot UNESCO Werelderfgoed uitgeroepen koloniale stad Trinidad. Onderweg kun je genieten van de prachtige natuur die Cuba rijk is en kom je in aanraking met de bijzonder vriendelijke bevolking, zij laten je graag de schoonheden van het land zien.
Vanaf € 1,463.00 | Meer informatie Boek reis |
Melia Varadero*****
Strandvakantie Varadero met verblijf in een 5-sterren hotel o.b.v. all inclusive
Vanaf € 855.00 | Meer informatie Boek reis |
Cruise Cuba, Caribbean & Rondreis & Meliá Varadero
16-/20-daagse reis inclusief zeecruise per MSC Opera**** van Havana naar o.a. Jamaica, Georgetown en Cozumel of naar o.a. Belize, Honduras en Mexico, incl. rondreis en strandverlenging. Vertrek t/m november 2017
Vanaf € 1,837.00 | Meer informatie Boek reis |