Zonvakantie Cuba - Brisas Guardavalaca
Vakantie Cuba naar Holguin met verblijf in een 3-sterren resort o.b.v. All Inclusive. Vliegreis met TUIfly
Vergelijkbare reizen
Sol Palmeras
Cocktails in het internetcafé, verse vis op de grill en een Play Station naast de Wii in de Games Room. Bij Hotel Sol Palmeras weten ze hoe ze hun gasten - groot en klein - in de watten moeten leggen. Het hagelwitte strand van Varadero ligt voor de deur en ook het zwembad lonkt. Of is het de poolbar in het midden? Dankzij de 24-uurs Ultra All Inclusive lunch je op het strand, kies je uit goedgevulde buffetten of à la carte menu's en drink je mojito's in de disco. Wandel na een dag kajakken onder de Cubaanse zon terug naar de comfortabele kamer. Die ligt in het hoofdgebouw als je dicht bij de actie wilt zitten, of in bungalows als je van rust houdt.
| Vanaf € 862.00 | Meer informatie Boek reis |
Playa Costa Verde
Guantanamera ?. Overal op Cuba hoor je muziek, maar vraag je in Hotel Playa Costa Verde naar dit bekende nummer, dan leidt de conciërge je lachend naar sigaarbar Guantanamera. Het is een van de typisch Cubaanse details in dit gezellige hotel. Vrolijke kleuren op het balkon, de tuinman die een kokosnoot voor je openhakt en Cubaanse koningspalmen tot op het strand. Toch kun je hier ook sushi in de soja dippen bij restaurant Kyoto of een biertje pakken in de biergarten. En alles 24 uur per dag All Inclusive! Plons in het zwembad en borstcrawl richting de poolbar. Of wandel naar de beachbar op het prachtige Playa Pesquero. En als de liveband 's avonds Guantanamera inzet, voel je je helemaal thuis.
| Vanaf € 649.00 | Meer informatie Boek reis |
Paradisus Rio de Oro Resort & Spa
Bubbelen in een whirlpool met zeezicht, een butler die bloemetjes in je eigen jacuzzi legt, vertel maar hoe luxe je het wilt hebben. In Paradisus Rio de Oro Resort & Spa is niets te gek. Van het eten in zes restaurants tot elke dag een kantduik maken, in Playa Esmeralda is het allemaal All Inclusive. De vriendelijke ober schenkt twee glazen Havana Club rum in en brengt meteen wat cucurucho-snacks. En wil je morgen ontbijten op je eigen terras? Met 24-uurs roomservice is het zó geregeld. Zak weg in de luxe ligbedjes rondom het zwembad of aan zee. En kies je Royal Service? Relax dan onder een kokospalm op een van de privéstrandjes. Het beste resort op Cuba legt je in de watten.
| Vanaf € 969.00 | Meer informatie Boek reis |

