Grand Bahia Principe la Romana (hotel)

Vakantie Dominicaanse Republiek naar La Romana met verblijf in een 5-sterren hotel o.b.v. All Inclusive

Vanaf € 756,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Sunscape Dominican Beach Punta Cana

Sunscape Dominican Beach Punta Cana
TUI.nl

Sunscape Resorts breidt uit! En wel in Punta Cana, waar het voormalige Barceló Dominican Beach omgetoverd wordt tot het Sunscape Dominican Beach. Vanaf half december kun je ook hier genieten van de 24-uurs Unlimited-Fun® formule, deze verveeld namelijk nooit. Hoe je dag eruit kan zien? Eerst maar eens langs dat heerlijke ontbijtbuffet. Dan wellicht een uurtje aquarobics en daarna lekker chillen op dat fijne strandbedje onder een van de vele palmbomen. Op blote voetjes een snack en cocktail bij de strandbar halen alvorens een potje strand- of watervolleybal te spelen. En vanavond kies je uit vijf restaurants. Natuurlijk in je mooiste vakantie-outfit. Dit wordt een relaxte avond met heerlijk eten, livemuziek en shows.

Vanaf € 748.00 Meer informatie Boek reis

SPLASHWORLD Memories Splash Punta Cana

SPLASHWORLD Memories Splash Punta Cana
TUI.nl

Splash! Met een plons neerkomen in het zwembad na een snelheidsrush van de masterblaster: welkom in SPLASHWORLD Memories Splash Punta Cana! Hier wachten de multi-lane glijbaan en boomerang op avontuurlijke waterliefhebbers. Het Ultra All Inclusive resort in Punta Cana maakt een onvergetelijke herinnering van deze zonvakantie. De allerkleinsten spetteren in het ondiepe badje, kleuters roetsjen in het miniglijbanenpark en iedereen boven de 120 centimeter test zijn stalen zenuwen in de trechterglijbaan. Dus ook als je 190 centimeter bent. En omdat alles inclusief is, pak je na al het waterplezier een ranja of ijskoud biertje en wat snacks. Spring op het shuttletreintje naar hotel Royalton als je zin hebt in hagelwit zandstrand, de sportsbar of het casino. Natuurlijk ook All Inclusive. Hasta luego in de Dominicaanse Republiek.

Vanaf € 859.00 Meer informatie Boek reis

Sosua by the Sea

Sosua by the Sea
TUI.nl

Met nog verwarde haren van de vlucht laat de hartelijke ontvangst in het Nederlands je meteen thuis voelen in Hotel Sosua by the Sea. Dit boetiekhotel heeft zijn drie sterren verdiend door comfortabele kamers en appartementen met een koloniale twist, fijn personeel en een geweldige locatie in Sosua. Duik in zee en snorkel erop los. Dankzij het koraalrif voor de deur zie je hier allerlei tropische vissen. Rustzoekers hebben de tijd van hun leven aan het kleine zwembad, waar je de vogels hoort fluiten. En kies je voor All Inclusive, dan maakt de vrolijke chef-kok al zijn favoriete gerechten voor je klaar. Vanuit het restaurant heb je een prachtig uitzicht over zee. Dit wordt een onvergetelijke zonvakantie in de Dominicaanse Republiek!

Vanaf € 699.00 Meer informatie Boek reis