Hilton Dubai The Walk

Wie zegt dat je met een groot gezin niet naar Dubai kunt? In het Hilton Dubai The Walk is het luxe logeren in een 3-kamer appartement! Een knussere studio - nog steeds Hiltonstijl - kan natuurlijk ook. Vanuit het 4-sterren logeeradres wandel je zó The Walk op: hotspot van Dubai, vol luxe winkels, restaurants en bars. Doe een mocktail in één van de hippe beach clubs. Of wandel onder de sterren naar de jachten in Dubai Marina, het is allemaal op loopafstand. En wie de lift naar Hiltons 35e verdieping neemt, bereikt de Pure Sky Lounge. Nip aan je cocktail, prik een vorkje Asian food en zie de zon zakken over het palmeiland Palm Jumeirah. Dit is de beste stedentrip ever!

Vanaf € 944,00
 
 

Vergelijkbare reizen

9-daagse Midden-Oosten cruise vanaf Dubai

9-daagse Midden-Oosten cruise vanaf Dubai
TUI.nl

Op nog geen zeven uur vliegen van Nederland schijnt de zon en ben je in een totaal andere wereld. Oude culturen gaan hand in hand met modern comfort. Van het hoogste gebouw ter wereld in Dubai naar één van de grootste moskeeën in Abu Dhabi. Tussen alle boeiende bestemmingen door is het genieten op de MSC Splendida. Neem een verfrissende duik in het zwembad. Kom tot rust in de luxe spa. Kijk een spannende film en geniet van lekker eten in diverse restaurants. Welkom aan boord!

Vanaf € 946.00 Meer informatie Boek reis

Ramada Chelsea Hotel Al Barsha

Ramada Chelsea Hotel Al Barsha
DeJongIntra.nl

Modern en sfeervol hotel in de wijk Al Barsha in Dubai. Het hotel ligt vlakbij het beroemde eiland Palm Jumeirah. Een heerlijk en ontspannen hotel voor een prettig verblijf in Dubai.

Vanaf € 752.00 Meer informatie Boek reis

Ajman Saray

Ajman Saray
TUI.nl

Welkom in Ajman Saray: strak, stijlvol en met oog voor de kleinste details. Arabische elegantie op z'n best, want niet voor niets krijgt het Ajman Saray ons predikaat Luxe. Hier kom je tot rust in stijl, en dat nog betaalbaar ook. Culinair genieten van barbecue tot vis doe je in de vier restaurants. Een fantastische ligging direct aan het witte zandstrand en het turquoise water voor de deur. Is het tijd om achterover te zakken op het ligbed met je favoriete boek? Iets actiever een balletje slaan? Ook de 72 par golfbaan Al Zohar ligt vlakbij. En het centrum van Dubai? met de gratis shuttleservice ben je er in 'no time'. De vriendelijke conciërge helpt je graag met al je vragen en geeft suggesties om je vakantie nóg fijner te maken.

Vanaf € 965.00 Meer informatie Boek reis