App. Labranda Tahona Garden
Appartementen Labranda Tahona Garden ligt op een rustige locatie in de badplaats Caleta de Fuste, op circa 500 meter van het goudkleurige zandstrand. Dit dorp is rond een prachtige natuurlijke baai gebouwd, waar van alles te doen is. Heb je altijd al willen leren surfen, maak je liever een rit op een kameel, of sla je graag een balletje op de golfbaan? Heerlijk ontspannen kun je hier perfect afwisselen met het ondernemen van leuke activiteiten. Neem een verfrissende duik in één van de twee zwembaden, of lees een boek terwijl je ontspant op een ligbedje op het zonneterras. Het ontbijt en diner worden bereid met lokale producten en worden geserveerd in het buffetrestaurant. Voor de lunch en een verkoelend drankje kun je terecht in Bar Salon.
Vergelijkbare reizen
Bungalows Neptuno
Bungalows Neptuno is een gezellig complex met veel privacy. De vriendelijke eigenaren zullen met veel plezier je zonnige verblijf zo aangenaam mogelijk maken. Al werkt de omgeving hier ook zeker aan mee. De stralend witte stranden liggen op loopafstand, net als het winkelcentrum Campanario. Er zijn 7 identieke, geschakelde bungalows die allemaal verzorgd zijn ingericht en recentelijk gerenoveerd. Je kunt hier heerlijk genieten op je eigen terras met een koel drankje. Lekker zwemmen in het diepe zwembad kan natuurlijk ook. Altijd fijn, zo'n verkoelende duik!
| Vanaf € 279.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel SENTIDO Buganvilla Hotel en Spa
Hotel Buganvilla is een deluxe hotel in Jandia, Fuerteventura. In Jandia zijn er goede winkel- en uitgaansmogelijkheden. Vanaf het hotel heeft u een prachtig uitzicht op de zee.
| Vanaf € 640.00 | Meer informatie Boek reis |
Zonvakantie Fuerteventura - Labranda Golden Beach***
Strandvakantie Costa Calma met verblijf in 3-sterren hotel
| Vanaf € 587.00 | Meer informatie Boek reis |


