Hotel Elba Palace Golf en Vital Hotel
Dit luxe hotel ligt ca. 2 km van het strand vandaan. In de directe omgeving zijn er haltes van het openbaar vervoer (ca. 30 meter). Naar de luchthaven van Fuerteventura is het ongeveer 8 km.
Vergelijkbare reizen
Aparthotel Alameda de Jandia - logies
Het deels gerenoveerde Aparthotel Alameda de Jandia heeft alles in huis voor een top vakantie op Fuerteventura. De ligging is ideaal voor een mooie combinatie tussen zon, zee & strand. Bekende shoppingcentra als Cosmos, Palm Garden and Atlántica liggen op loopafstand, maar ook het heerlijke strand ligt hier al op 300 meter afstand. Een ideale uitvalsbasis voor een vakantie vol vermaak! Het aparthotel is verder voorzien van comfort, wat je verblijf hier zeer aangenaam maakt. Uiteraard ontbreekt een lekker zwembad dan ook niet. Fijn dat je hier aan de poolbar ook gelijk je favoriete cocktail kunt bestellen. Dan smaakt natuurlijk helemaal lekker op het zonnige terras. En de moderne kamers zijn ook nog eens allemaal voorzien van een balkon. Kortom; alles is hier aanwezig voor een prima verblijf!
Vanaf € 259.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Elba Palace Golf en Vital Hotel
Dit luxe hotel ligt ca. 2 km van het strand vandaan. In de directe omgeving zijn er haltes van het openbaar vervoer (ca. 30 meter). Naar de luchthaven van Fuerteventura is het ongeveer 8 km.
Vanaf € 598.00 | Meer informatie Boek reis |
Villas Mazo - inclusief huurauto
Villas Mazo zijn ruime villas die verspreid liggen over Lajares. Je hebt op deze plek veel privacy en kunt hier dus heerlijk tot rust komen. Ben je op zoek naar wat vertier? Op slechts 15 minuten rijden ligt de levendige plaats Corralejo.
Vanaf € 279.00 | Meer informatie Boek reis |