Hotel Labranda Cactus Garden
Hotel Labranda Cactus Garden is een nieuw luxe vakantieadres op loopafstand van het strand. Geniet heerlijk van zon en zee of neem lekker een duik in het zwembad. Extra ontspannen kan goed in de spa en voor kinderen is er een miniclub waar leuke activiteiten georganiseerd worden.
Vergelijkbare reizen
Apartotel Atlantis Fuerteventura Resort
Uitgestrekt en zeer verzorgd All inclusive vakantiepark waar het u aan niets zal ontbreken. Het hotel beschikt over subtropische tuinen en meerdere zwembaden.
Vanaf € 639.00 | Meer informatie Boek reis |
Fuerteventura Seat Only
Boek een vlucht bij TUI fly van Amsterdam naar Fuerteventura.
Vanaf € 213.00 | Meer informatie Boek reis |
Bungalows Mar Azul
Het kleinschalige Bungalows Mar Azul is een gemoedelijk adresje voor een heerlijke zonvakantie op Fuerteventura. De ligging is erg gunstig: je loopt zo het gezellige centrum in en naar het strand is het slechts een klein stukje wandelen. De netjes ingerichte bungalows hebben allemaal een terras op het zuiden. Heerlijk, want dan kun je in alle rust extra van het zonnetje genieten. Voor een verkoelende duik is er een fijn zwembad. Een dagje luieren kan perfect op het mooie zonneterras met ligbedjes. Gezellig een lekker drankje drinken is natuurlijk mogelijk in je eigen bungalow, maar ook in één van de restaurantjes om de hoek.
Vanaf € 369.00 | Meer informatie Boek reis |