Autorondreis Venetië, Dolomieten en Gardameer
Autorondreis Venetië, Dolomieten en Gardameer met verblijf in comfortabele hotels inclusief ontbijtbuffet
Vergelijkbare reizen
Village San Francesco
Als je ons vraagt naar één van de beste campings aan het Gardameer, antwoorden wij met Camping San Francesco in Desenzano. De ligging direct aan het meer, de vele faciliteiten, het ruime zwembad met speeltoestellen en de autoluwe straten maken dat jong en oud zich hier vermaken. De luxe stacaravans hebben twee badkamers en zijn gelegen in hofjes van vijf of zes stuks. De camping wordt niet voor niets hoog gewaardeerd door gasten die je voorgingen. Voor kinderen biedt het Gardameer echt veel mogelijkheden en dan bedoelen we niet alleen zwemmen in het meer, maar wat dacht je van een dagje naar het themapark Gardaland of naar Caneva World? Met de auto ben je er zo.
Vanaf € 155.00 | Meer informatie Boek reis |
Le Corti del Lago
Le Corti del Lago is een favoriet van onze gasten en dat is niet voor niets. De ligging direct aan het Gardameer, niet ver van Desenzano en Padenghe en de ruime opzet met veel groen en privacy zijn de ingrediënten voor een fijne, ontspannen vakantie. Relaxen bij het zwembad of op het privéstrand, met uitzicht op het schiereiland Sirmione. Echt vakantie wordt het door 's ochtends verse broodjes te bestellen en 's avonds een goede pizza te eten in het restaurant tegenover het park.
Vanaf € 57.00 | Meer informatie Boek reis |
Camping Del Garda
Direct aan het Gardameer met privé strand, diverse zwembaden en speelgelegenheden. Een ideale locatie voor een heerlijke gezinsvakantie.
Vanaf € 71.00 | Meer informatie Boek reis |