Gardameer - La Rotonda (appartement)
Autovakantie Italië naar Tignale met verblijf in La Rotonda Residence op basis van logies
Vergelijkbare reizen
Camping Garda
Deze leuke camping in terrasvorm, ligt temidden van olijfbomen en direct aan het meer. Vanaf de camping is er panoramisch uitzicht over het Gardameer.
Vanaf € 189.00 | Meer informatie Boek reis |
Garda
Camping Garda ligt direct aan het meer en heeft een mooi privéstrand. Het is één van de mooist gelegen campings aan het Gardameer, terrasvormig gebouwd en met een panoramisch uitzicht over het meer. Voor een koele duik kun je behalve in het meer ook in het zwembad terecht en voor de inwendige mens is er een restaurant/pizzeria met terras. Je kunt met de veerboot naar de overkant als je bijvoorbeeld Gardaland of Canevaworld wilt bezoeken. Dat maakt het extra leuk voor de kids. Ook in Limone sul Garda dat op ongeveer een kilometer afstand van de camping ligt is het goed toeven. Gaan we vanavond eten in een van die gezellige eethuisjes aan het water?
Vanaf € 119.00 | Meer informatie Boek reis |
Leonardo Da Vinci
Bikini aan, Check! Slippers aan, Check! Handdoek mee, Check! En plons in het Gardameer. Bijkomen van de reis doe je op het privéstrand in een ligstoel genietend van de omgeving. 's Avonds opfrissen in je kamer voor het uitgebreide diner. Zelf kiezen wat je wilt eten en hoeveel je wilt. Wat is All Inclusive toch genieten. De kids zullen zich hier ook niet vervelen. Dagelijks staat er een animatieteam klaar om te sporten of een spelletje te spelen. 's Avonds gaan de voetjes van vloer. Samen met kids naar een spectaculaire show of dansen op live muziek. Dit alles natuurlijk onder genot van een limoncello.
Vanaf € 360.00 | Meer informatie Boek reis |