Le Terrazze Sul Lago
Rustige ligging, midden in het groen en met panoramisch uitzicht over het Gardameer. De gerenoveerde appartementen van Le Terrazze sul Lago beschikken over alle faciliteiten. Een wandeling naar het kasteel van Padenghe wordt beloond met een prachtig uitzicht over de omgeving.
Vergelijkbare reizen
Parkhotel Querceto
Je zoekt rust, een groene omgeving en een warme atmosfeer? Dan zit je goed bij Parkhotel Querceto. In de mediterrane tuin staat je ligbed, slechts een paar stappen verwijderd van een verfrissende duik in het zwembad. Vanaf hier heb je spectaculair uitzicht op het Gardameer. Ook vanaf het terras trouwens, waar je kunt dineren of een aperitief kunt drinken. De kabellift naar de Monte Baldo is niet ver.
Vanaf € 476.00 | Meer informatie Boek reis |
Appartementen Karina
Mooie residentie met zwembad op een steenworp afstand van het centrum van Moniga del Garda.
Vanaf € 102.60 | Meer informatie Boek reis |
San Benedetto
Bij Camping San Benedetto gaan ze net dat stapje verder. Dat begint al bij aankomst als je in je stacaravan een gevulde koelkast aantreft. En de volgende ochtend mag je gratis aanschuiven bij het ontbijt. Heerlijk op zo'n eerste dag. Vanaf nu is de vakantie echt begonnen! Spelen, zwemmen, sporten, relaxen, kies maar. De kinderen hebben de tijd van hun leven in de miniclub en een dagje naar Gardaland is helemaal dolle pret. Pasta, pizza of verse sardines: restaurant Vecchio Mulino kan er wat van. Kijk maar in de Michelingids. Vanaf de camping loop je langs het Gardameer zo naar het centrum van Peschiera del Garda, een van de leukste stadjes aan het meer.
Vanaf € 173.00 | Meer informatie Boek reis |