Parkhotel Querceto
Je zoekt rust, een groene omgeving en een warme atmosfeer? Dan zit je goed bij Parkhotel Querceto. In de mediterrane tuin staat je ligbed, slechts een paar stappen verwijderd van een verfrissende duik in het zwembad. Vanaf hier heb je spectaculair uitzicht op het Gardameer. Ook vanaf het terras trouwens, waar je kunt dineren of een aperitief kunt drinken. De kabellift naar de Monte Baldo is niet ver.
Vergelijkbare reizen
Le Corti del Lago
Le Corti del Lago is een favoriet van onze gasten en dat is niet voor niets. De ligging direct aan het Gardameer, niet ver van Desenzano en Padenghe en de ruime opzet met veel groen en privacy zijn de ingrediënten voor een fijne, ontspannen vakantie. Relaxen bij het zwembad of op het privéstrand, met uitzicht op het schiereiland Sirmione. Echt vakantie wordt het door 's ochtends verse broodjes te bestellen en 's avonds een goede pizza te eten in het restaurant tegenover het park.
Vanaf € 57.00 | Meer informatie Boek reis |
Cisano & San Vito
Deze grote camping bestaat uit twee delen; Cisano aan het meer en San Vito op ongeveer 300 meter van het meer. Ze worden door een weg van elkaar gescheiden en door middel van een looptunnel met elkaar verbonden. De eenvoudige bungalows bevinden zich voornamelijk op San Vito en de stacaravans voor het merendeel op Cisano. Zwemmen in het zwembad, het Gardameer, spelen bij de animatie of gewoon lekker ontspannen bij je bungalow of stacaravan; voor ieder wat wils.
Vanaf € 61.00 | Meer informatie Boek reis |
Lake Garda Resort
Het zwembad is het middelpunt van Lake Garda Resort. De moderne appartementen staan in een kring rondom het zwembad. Dus geen nood als jullie aan het zwembad liggen en nog iets vergeten zijn; het appartement is altijd dichtbij. Lake Garda Resort is een rustig park, met veel groen. Van alles is voldoende: voldoende plek voor je auto, voldoende ligbedjes aan het zwembad en voldoende plek in het restaurant, als je besluit eens niet zelf te koken. Koken kan wel heel goed zelf hoor, de keuken van het appartement is goed uitgerust. Een eigengemaakte Italiaanse pasta. Met een ijsje na natuurlijk!
Vanaf € 347.00 | Meer informatie Boek reis |