Relais Corte Paradiso
Relais Corte Paradiso is een historisch complex uit het begin van de 17e eeuw. In de loop der eeuwen heeft het diverse bestemmingen gehad en nu is het een mooi en sfeervol gerenoveerd vakantiecomplex. De appartementen zijn ingericht met oog voor detail en met gebruik van originele materialen. Tegen betaling wellness en golf.
Vergelijkbare reizen
Palme Komplex
Het Palme Komplex bestaat uit drie hotels: Hotel Palme, Palme Suites en Palme Royal. Het Palme Komplex heeft een centrale, maar rustige ligging in een groene omgeving. Je hoeft slechts 400 meter te lopen om bij het mooie Gardameer te komen, maar je kunt ook kiezen voor een verfrissende duik in een van de zwembaden. Elk hotel heeft haar eigen faciliteiten, maar je mag van alle faciliteiten gebruik maken. Zo kun je in de avond naar de bar waar regelmatig livemuziek wordt gespeeld of nog een potje poolen onder het genot van een lekker drankje. Een ideale keuze voor een voordelige vakantie in Garda!
Vanaf € 229.00 | Meer informatie Boek reis |
Camping Eden
Op deze terrassencamping zijn rust, natuur en gezelligheid in perfecte balans.
Vanaf € 37.50 | Meer informatie Boek reis |
Camping Village San Francesco
Camping San Francesco is een fantastische camping met als grootste attractie het zwemparadijs van maar liefst 1400 m2! De drie zwembaden verschillen in diepte en zijn omringd door vele ligbedjes en parasols. Vanuit Camping San Francesco heeft u directe toegang tot het 300 meter lange grasstrand met een adembenemend uitzicht op het Gardameer en het schiereiland Sirmione. U kunt heerlijk relaxen in de schaduw van de vele hoge bomen of een boot, waterfiets of kano huren en het meer op gaan. Bij de receptie kunt u veel leuke excursies boeken naar bijvoorbeeld Verona, Venetië, Florence en Milaan. Daarnaast worden op de camping ook allerlei leuke activiteiten georganiseerd van een les aerobics in de ochtend tot een spetterende show in de avond. Voor iedereen wat wils!
Vanaf € 179.00 | Meer informatie Boek reis |