Aparthotel Buenos Aires
Gezellig aparthotel met vele tevreden gasten, direct naast het winkel- en uitgaanscentrum Yumbo.
Vergelijkbare reizen
Rondo
Even snel een drankje in het centrum of even bij de buren gluren in het naastgelegen Miraflor Suites. Vanuit hotel Rondo ben je er zo. Begin je dag met een gevarieerd ontbijt om vervolgens met je net gewassen badhanddoek een plekje te zoeken aan het zwembad. Nu even niets. Na een frisse douche in je ruime kamer is het tijd voor het diner. Gaan we voor buffet of toch maar het barbecue restaurant bij Miraflor Suites?
| Vanaf € 708.00 | Meer informatie Boek reis |
Bungalows Duna Beach
Bungalows Duna Beach is een leuk complex met een heel gezellig en ongedwongen vakantiesfeertje. Het heeft een mooie ligging tussen de wereldberoemde, goudgele zandduinen en de prachtige 18 holes golfbaan van Campo Internacional. Hier kun je dus zowel genieten van ultieme rust, of juist van sportief vermaak. De kustlijn, met een bijbehorend strand van bijna 3 kilometer, zal je geen moment doen vervelen. Je kunt zelfs helemaal naar Playa del Inglés toe lopen via het strand! Bungalows Duna Beach bestaan uit een aantal bungalows verspreid over een grote tuin, wat het ook zeer geschikt maakt voor gezinnen. Met een tuin van zo'n 15.000m2 is dit een ideaal plekje voor de kinderen om lekker in te spelen, al kunnen ze hiervoor ook gewoon terecht in de kleine speeltuin. Daarnaast hebben alle bungalows een aparte, afgescheiden slaapkamer. Zelf kun je uitermate goed ontspannen bij de twee zwembaden, waarvan een in de winterperiode ook nog eens lekker verwarmd is. In de poolbar kun je terecht voor een lekker drankje en het restaurant heeft alles in huis om je ontbijt en/of diner te verzorgen. Verblijf je liever met voordelige huurauto? Kijk dan hier.
| Vanaf € 204.00 | Meer informatie Boek reis |
Las Faluas
Nergens voelt de warmte van de zon en het eilandleven beter dan bij de 2-sterren appartementen van het kleinschalige Las Faluas in Playa del Inglés op Gran Canaria. Hoe dat komt? Hier leef je buiten en dan komt de perfecte ligging, niet ver van het strand van Playa del Inglés en het plezierige vertier in het centrum op 300 meter, extra goed uit. Vanuit je appartement wandel je zo naar de supermercado voor verse broodjes en drink je onderweg koffie in een leuk cafeetje. Hier gaat alles heel gemoedelijk en relaxt op het ritme van het Spaanse leven. Precies wat je nodig hebt op vakantie!
| Vanaf € 207.00 | Meer informatie Boek reis |


