App. Roca Verde
Appartementen Roca Verde is een eenvoudig, maar leuk complex met een gunstige ligging en een prettige sfeer. Nederlandse vakantiegangers weten hun weg dan ook goed te vinden naar dit populaire appartementencomplex. De dagen worden hier graag gevuld met stranddagen aan het nabij gelegen Las Burras strand. Liefhebbers van discotheken zitten vooral goed in het Kasbah centrum, eveneens op loopafstand van je appartement. De appartementen zelf zijn licht ingericht en hebben een ruim balkon. Er zijn twee zwembaden aanwezig met een gezellig zitje waar je een verfrissend drankje kunt drinken, voor als de zonnige dagen je dorstig maken. Wil je meer van deze bruisende badplaats ontdekken? Ook dan zit je hier absoluut goed, want populaire centra als Yumbo en Citta liggen beide vlakbij Appartementen Roca Verde.
Vergelijkbare reizen
App. Miramar
Appartementen Miramar is een klein vakantieverblijf. Het is al jaren favoriet bij de Nederlandse vakantieganger. Direct gelegen aan de boulevard van Playa del Inglés liggen deze leuke, roze appartementen van Miramar. De appartementen van Miramar bieden u een comfortabel plekje op een toplocatie in Playa del Inglés! Een echte aanrader als u van kleinschalig houdt en zeker wilt zijn van een plekje aan het zwembad. In de directe omgeving van Miramar zijn verschillende winkeltjes en restaurants te vinden. Daarnaast kunt u ook dichtbij op de bus stappen en daarmee andere leuke plaatsjes in de omgeving ontdekken. Ondanks dat u zich vlak bij de drukte van de badplaats Playa del Inglés bevindt, is Appartementen Miramar werkelijk een klein rustpunt te noemen!
Vanaf € 429.00 | Meer informatie Boek reis |
Riosol
Om in de juiste vakantiestemming te komen heb je niet meer nodig dan het uitzicht vanuit Riosol aan de baai van Puerto Rico op Gran Canaria. Plus natuurlijk veel zon, een heerlijk zandstrand en aardig personeel dat er is als je ze nodig hebt. Precies dat krijg je aan de warme, zuidwestelijke eilandkust. Bereid je voor op uren waterpret in de drie buitenbaden met een voor de kids of ga voor een stranddag op de lokale playa dat je via een trap bereikt. En altijd kom je na een lange lome dag weer thuis in je eigen appartement waar het bed lonkt dat volledig uitslaapproof is. Si, dit is pas vakantie.
Vanaf € 237.00 | Meer informatie Boek reis |
H10 Las Palmeras
Nog voordat je over de helft van je vakantie bent, roepen de kinderen al: ?wij willen terug!? Dat kan ook niet anders want het is een fantastisch vakantiefeestje in H10 Las Palmeras. Vandaag gaan we met een TUI excursie het 'dak' van Tenerife bezoeken. Vanaf de Teide heb je, met een beetje geluk, prachtig zicht op Gran Canaria en La Gomera. Morgen ploffen we neer in een van de vele ligbedjes langs het zwembad. De kids ravotten bij de 'Daisy Club' of spetteren als waterratjes in het zwembad. En aan de inwendige vakantieganger is ook gedacht. Sterker nog, dit is waar H10 Las Palmeras een echt feestje van maakt. De uitgebreide dinerbuffetten hebben van de gehele wereldkeuken iets in petto. Vlees, eend, konijn. Eigenlijk te veel om op te noemen. Gelukkig hebben we morgen nog een dag!
Vanaf € 641.00 | Meer informatie Boek reis |