Bungalows Duna Beach - inclusief huurauto
Bungalows Duna Beach is een leuk complex met een heel gezellig en ongedwongen vakantiesfeertje. Het heeft een mooie ligging tussen de wereldberoemde, goudgele zandduinen en de prachtige 18 holes golfbaan van Campo Internacional. Hier kun je dus zowel genieten van ultieme rust, of juist van sportief vermaak. De kustlijn, met een bijbehorend strand van bijna 3 kilometer, zal je geen moment doen vervelen. Je kunt zelfs helemaal naar Playa del Inglés toe lopen via het strand! Bungalows Duna Beach bestaan uit een aantal bungalows verspreid over een grote tuin, wat het ook zeer geschikt maakt voor gezinnen. Met een tuin van zo'n 15.000m2 is dit een ideaal plekje voor de kinderen om lekker in te spelen, al kunnen ze hiervoor ook gewoon terecht in de kleine speeltuin. Daarnaast hebben alle bungalows een aparte, afgescheiden slaapkamer. Zelf kun je uitermate goed ontspannen bij de twee zwembaden, waarvan een in de winterperiode ook nog eens lekker verwarmd is. In de poolbar kun je terecht voor een lekker drankje en het restaurant heeft alles in huis om je ontbijt en/of diner te verzorgen. Verblijf je liever zonder voordelige huurauto? Kijk dan hier.
Vergelijkbare reizen
Bungalows Vista Oasis
Bungalows Vista Oasis ligt op Gran Canaria in de bekende badplaats Maspalomas. Het grote park biedt compacte bungalows die trapsgewijs tegen een helling zijn gebouwd en een mooi buitenzwembad. Kleine kinderen kunnen zich prima vermaken in het kinderbadje en de aangrenzende speeltuin. Neem plaats op een van de ligbedden en geniet van de warme zon en de vrolijke geluiden uit het zwembad. Op het terras kunt u een lekker drankje bestellen en even ontspannen tijdens een potje biljart. Bent u graag sportief? Trek uw sportschoenen aan en maak u klaar voor een partij tennis. Wanneer het te warm is om zo actief bezig te zijn kunt u ook gebruikmaken van de tafeltennistafels, daarna zoekt u wat verkoeling in het zwembad. In de avonden wordt u dikwijls getrakteerd op een spetterend entertainmentprogramma.
Vanaf € 94.00 | Meer informatie Boek reis |
IFA Dunamar
Hotel IFA Dunamar ligt aan het lange zandstrand van Playa del Inglés. Kom hier helemaal tot rust op één van de trapsgewijs aflopende zonneterrasjes, midden in een subtropische tuin en een waterval. Kies voor levendigheid! De promenade is vlak bij met verschillende restaurants, bars en winkeltjes.
Vanaf € 576.00 | Meer informatie Boek reis |
15-dg. Canarische Eilanden cruise vanaf Las Palmas
Stap aan boord van de ms Horizon en kom even tot rust. Met de All-Inclusive formule hoef jij je nergens meer zorgen over te maken. Ontvlucht de kou in Nederland. Bezoek een mengelmoes aan culturen in Marokko en de vulkanische Canarische eilanden. Aan boord zijn er genoeg faciliteiten voor jong en oud. De sfeer is informeel, je hoeft alleen nog maar te genieten. Houd je van carnaval? Boek dan de carnaval cruise met vertrek op 10 februari. En kies zelf of je vertrekt vanaf Gran Canaria of Tenerife.
Vanaf € 1,223.00 | Meer informatie Boek reis |