Bungalows Los Melocotones - inclusief huurauto

Bunaglows Los Melocotones is een ruim opgezet bungalowcomplex, waarbij je in een eigen huisje verblijft tussen het vele groen. Ideaal voor een vakantie met het hele gezin. De ligging in het gezellige Maspalomas staat garant voor een complete vakantie in het zonnige zuiden van Gran Canaria. Er zijn genoeg eettentjes te vinden in het centrum, maar vanwege de complete inrichting van de bungalows kun je ook zelf je gerechten klaarmaken. Alle ruime bungalows zijn voorzien van een typisch Spaanse patio en een eigen ruime tuin. Zo kun je dus ook ongestoord genieten van het zonnetje. Liever onder de mensen? Dan kunnen jong en oud zich voor wat waterpret uitleven in het zwembad, maar hiervoor kun je uiteraard ook naar het strand. De stranden van Gran Canaria staan bekend vanwege de brede zandstranden, dus voor geslaagde stranddag is dit zeker een aanrader. Je kunt naar het strand lopen, maar ook eenvoudig de taxi pakken. Verblijf je liever zonder voordelige huuauto? Kijk dan hier.

Vanaf € 319,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Kerst- & Nieuwjaarscruise

Kerst- & Nieuwjaarscruise
Kras.nl

22-daagse cruise per MS Magellan vanuit Amsterdam naar Vigo, Lissabon, Kaapverdië, Tenerife, Gran Canaria, Lanzarote, Madeira, Leixoes en Londen.

Vanaf € 1,699.00 Meer informatie Boek reis

Appartementen Riosol

Appartementen Riosol
DeJongIntra.nl

Leuk appartementencomplex in terrasvorm met een mooi uitzicht op de haven en de baai.

Vanaf € 325.00 Meer informatie Boek reis

App. Corona Verde

App. Corona Verde
Sunweb Zomer

Wat is het toch genieten bij Appartementen Corona Verde! Het is eigenlijk de ideale plek voor als je overdag lekker wilt relaxen bij het zwembad en 's avonds een gezellige avond wilt hebben in het leuke Playa del Inglés. Maar je kunt ook gewoon bij je appartement blijven voor een gezellige avond! De Nederlandse eigenaar Tom doet er alles aan om zijn gasten een fijne vakantie te bezorgen. En je kunt bij hem ook terecht voor leuke tips. Wil je weten aar je de mooiste plekjes kunt vinden van Gran Canaria? Of waar de beste restaurantjes zitten? Tom weet het wel! Dit gezellige vakantiecomplex is erg geliefd bij de Nederlandse vakantieganger. En niet alleen vanwege de uitstekende ligging. Al is het natuurlijk ideaal om op een paar minuten lopen, iedere ochtend heerlijke broodjes te kunnen halen bij de warme bakker. Maar wat ook opvalt is de mooie tuin waarin de appartementen zijn gelegen, netjes onderhouden en een oase van rust. In de kleine patio kun je rustig een boek lezen uit de Nederlandse bibliotheek van Corona Verde of je kunt gratis gebruik maken van het wifi. Al met al een een fijn complex om je vakantie door te brengen!

Vanaf € 229.00 Meer informatie Boek reis