Cantur City Hotel

Best Western Plus Hotel Cantur ligt op 50m van het strand van Las Palmas de Gran Canaria. Het moderne hotel biedt diverse faciliteiten met als hoogtepunt het buitenzwembad en jacuzzi op het dakterras. Hier, op de 8e etage is voldoende ruimte om uzelf te vermaken en om te relaxen. Lekker luieren op een van de ligbedden, baantjes trekken in het zwembad, ontspannen in de jacuzzi en genieten van een koud drankje of een snack op het terras. U beleeft er sfeervolle avonden wanneer de relaxte beats van de lounge muziek aangaan en de cocktails klaarstaan; de mooie zonsondergang op de achtergrond maakt de beleving compleet. Er is ook een restaurant in Best Western Plus Hotel Cantur, een lobbybar, een fitnessruimte en een sauna. Kortom, genoeg ingrediënten voor een heerlijk verblijf.

Vanaf € 293,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Parque Bali

Parque Bali
TUI.nl

Viva la vida! Op zonnig Gran Canaria in Parque Bali bij Maspalomas in de wijk Campo Nacional dat met z'n nette, bescheiden bungalows hoge ogen gooit als favoriete eilandplek van iedereen. Als je rust zoekt, de weidsheid van de zandduinen van Dunas de Maspalomas wilt ervaren en houdt van de levendige strandscene van Playa del Inglés. Oké, het ligt niet pal aan het strand, maar met een lekkere wandeling of busritje ben je er zo. Vaste prik? Na een dag luieren bij het zwembad, op het strand of rondtoeren door de natuur van Gran Canaria de zon zien ondergaan op je eigen dakterras. Met een glaasje traditionele Canarische Ron miel, honingrum.

Vanaf € 222.00 Meer informatie Boek reis

IFA Dunamar

IFA Dunamar
TUI.nl

Hotel IFA Dunamar ligt aan het lange zandstrand van Playa del Inglés. Kom hier helemaal tot rust op één van de trapsgewijs aflopende zonneterrasjes, midden in een subtropische tuin en een waterval. Kies voor levendigheid! De promenade is vlak bij met verschillende restaurants, bars en winkeltjes.

Vanaf € 576.00 Meer informatie Boek reis

App. Amazonas

App. Amazonas
Sunweb Zomer

Appartementen Amazonas is perfetc als je op zoek bent naar ontspannen zonvakantie in een vermakelijke omgeving. Binnen 5 minuutjes lopen sta je al met je voeten in het zand en de leukste bars en restaurants van Playa del Inglés liggen vlakbij. De appartementen kennen een Spaane inrichting en zijn voorzien van een ruim balkon of terras, waarvan sommige zelfs uitkijken over de oceaan. Ook is er een lekker zwembad met een poolbar waar je de hele dag optimaal kunt genieten van het zonnetje.

Vanaf € 249.00 Meer informatie Boek reis