Villa's Santa Ana

Hoe fijn is het wel niet om je eigen villa onder de zon te hebben? Bij Secrets Villa's Santa Ana kun je het ervaren. Wat ook zo handig is, is de centrale ligging! Zo kun je eenvoudig lopen naar het beroemde strand van Playa del Inglés! En winkelcentrum Yumbo vind je ook al op 500 meter afstand. Blijf je liever in de buurt van je stijlvol ingerichte villa, dan kun je nog ontspannen in het zwembad.

Vanaf € 489,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Occidental Margaritas

Hotel Occidental Margaritas
Sunweb Zomer

Hotel Occidental Margaritas is erg geliefd bij het Nederlandse publiek. Erg fijn is dat het selection hotel op een klein stukje lopen van winkelcentrum Gran Chapparal ligt en je met de shuttleservice van het hotel, zo op het strand bent. Buiten deze fijne ligging is er in dit familiehotel ook volop vermaak voor jong en oud. En zijn zowel kamers als appartementen waar je kunt verblijven. Ook beschikt het hotel over kamers die geschikt zijn voor eenoudergezinnen. Maar waar je ook voor kiest, ze zijn allemaal netjes ingericht. Een ander groot pluspunt is dat je bij een verblijf in Hotel Occidental Margaritas geen omkijken hebt naar het eten en drinken; het all inclusive programma is uitgebreid en kent zowel lokale als internationale gerechten. Verder is er is een groot restaurant met een ruimte om lekker buiten te eten en zijn er meerdere bars. Er is zelfs een (snack)bar die helemaal Aziatisch is ingericht. Het hotel beschikt over allerlei leuke voorzieningen. Zo zijn er 2 zwembaden, waarvan de ene vooral gebruikt wordt voor amusement en de andere een plek is om heerlijk te ontspannen. Beide baden liggen in een fleurige, tropische tuin en zijn omringd met ligbedjes. Bovendien staan er op de groene ligweide Balinese lounge bedjes (tegen betaling) klaar om heerlijk in weg te dromen, dus ook stelletjes zitten hier helemaal goed. Daarnaast zijn de animatieshows hier gevarieerd en vrijwel dagelijks te bewonderen. Liever actief bezig? Dan bieden onder andere de fitnessruimte en tennisbaan uitkomst.

Vanaf € 499.00 Meer informatie Boek reis

App. Amazonas

App. Amazonas
Sunweb Zomer

Appartementen Amazonas is perfetc als je op zoek bent naar ontspannen zonvakantie in een vermakelijke omgeving. Binnen 5 minuutjes lopen sta je al met je voeten in het zand en de leukste bars en restaurants van Playa del Inglés liggen vlakbij. De appartementen kennen een Spaane inrichting en zijn voorzien van een ruim balkon of terras, waarvan sommige zelfs uitkijken over de oceaan. Ook is er een lekker zwembad met een poolbar waar je de hele dag optimaal kunt genieten van het zonnetje.

Vanaf € 249.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Dunas Don Gregory

Hotel Dunas Don Gregory
Sunweb Zomer

Hotel Dunas Don Gregory is compleet gerenoveerd in de winter van 2016/17. Dit vakantieadres ligt aan het strand en alle kamers hebben zeezicht. Het eten is hier heerlijk en voor lekkere drankjes wordt gezorgd bij de bar. Zwemmen, ontspannen en genieten, meer hoef je niet te doen tijdens deze vakantie. Dat klinkt perfect toch?

Vanaf € 769.00 Meer informatie Boek reis