Dana Beach Resort
Gaan we met de boot naar het strand? Wedden dat de kinderen daarom vragen. En waarom ook niet? In Dana Beach kan het, net als met een waterfiets. In het midden van de tuin ligt een grote lagune. Op het strand plof je op een bedje onder de parasol en geniet je van het uitzicht. Lekker luieren en zwemmen of toch een surfplank huren. Het azuurblauwe water nodigt wel uit. Zo relaxed kan vakantie zijn.
Vergelijkbare reizen
All Inclusive Egypte - Tropitel Sal Hasheesh*****
Zonvakantie naar Hurghada met verblijf in een 5-sterren resort o.b.v. All Inclusive
Vanaf € 435.00 | Meer informatie Boek reis |
TUI SENSIMAR Makadi
Even weg uit de dagelijkse hectiek en helemaal tot jezelf komen. Dat kan in TUI SENSIMAR Makadi. Laat je in de watten leggen en geniet van de rust. Hier kom je alleen volwassenen tegen. Plof neer op een bedje bij het zwembad of op het strand. Actievelingen halen hun hart op met de vele sportactiviteiten en de animatie. 's Avonds schuif je aan voor het uitgebreide buffet. Culinair genieten zoals het hoort. Dit is alles wat je nodig hebt voor een heerlijke vakantie.
Vanaf € 758.00 | Meer informatie Boek reis |
Panorama Bungalows Hurghada
Zonvakantie Egypte - Panorama Bungalows Hurghada **** U verblijft in het uitstekende Panorama Bungalows Hurghada in Hurghada in Egypte. Uw verblijf is op basis van All Inclusive! Het hotel ligt direct aan een privé zandstrand en ligt 15 minuten afstand van het centrum van Hurghada en slecht op 10 minuten afstand van het centrum van El Gouna. Ooit was Hurghada een belangrijke Romeinse haven en leefde de bewoners van de visvangst. In de 19e eeuw werd er een goudmijn ontdekt, met als gevolg een ware invasie van Britse kolonisten. In de jaren 60 werd het eerste hotel gebouwd, bedoeld als onderdak voor arbeiders uit de olie-industrie. Kort hierna werd een 2e hotel gebouwd, nu voor Engelse toeristen. Dit werd een succes, het uiteindelijke resultaat kunt u nu aanschouwen: een waar vakantieparadijs voor jong en oud. Jaarlijks trekt Hurghada vele toeristen, waaronder vele duikers en snorkelaars vanwege de helder blauwe zee met kleurrijke koraalriffen. Egypte is bekend om haar piramides, tempels, farao's en uiteraard de woestijnen. Vanuit Hurghada zijn er diverse excursiemogelijkheden naar deze highlights van Egypte. Geniet van de zon, de blauwe zee, de cultuur en de rust in Egypte!
Vanaf € 324.00 | Meer informatie Boek reis |