App. Los Arcos

Felix, de eigenaar van dit complex, staat ons bij de receptie al op te wachten! Echt een man met hart voor zijn zaak. Altijd druk om zijn appartementen zo goed en mooi mogelijk te houden. Hij geeft ons eerst een rondleiding, met trots toont hij ons de jacuzzi die hij hier afgelopen winter heeft neergezet! Daarna wijst hij ons de weg naar ons appartement. Van binnen zijn de appartementen ruim en eenvoudig, maar netjes ingericht. Vanaf ons balkon kijken we rond, wat een leuk plekje is dit toch! In een rustige omgeving en op loopafstand van het strand. Er zijn twee zwembaden, een klein restaurantje en een supermarktje aanwezig op het complex. Dit wordt genieten! Los Arcos ligt buiten het centrum van Santa Eulalia del Rio in de wijk s' Argamassa. Santa Eulalia del Rio is een grote badplaats aan de oostkust van het eiland. Het centrum is zeker een bezoekje waard. Gezellig door de stad wandelen terwijl je kunt genieten van de mooie, authentieke gebouwtjes, genieten! Er zijn veel restaurantjes te vinden in het centrum, wij vermaken ons hier wel! Op loopafstand van de appartementen liggen mooie witte stranden, de geschikte plek om te relaxen onder het Spaanse zonnetje. Ook kun je hier verschillende watersporten beoefenen, zoals waterskiën, zeilen en duiken, erg leuk!

Vanaf € 359,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Fiesta Cala Gracio

Hotel Fiesta Cala Gracio
Sunweb Zomer

Het kleinschalige Fiesta Cala Gracio ligt in een rustige omgeving en heeft luxe kamers. Als je in dit hotel verblijft, dan mag je gebruik maken van de faciliteiten van het naastgelegen Hotel Fiesta Tanit, dat tot dezelfde keten behoort. Van de zon genieten kan bij het zwembad met jacuzzi of op het fijne strand dat op een steenworp afstand ligt. Wie geen zin heeft om te luieren kan mee doen met één van de vele activiteiten die georganiseerd worden door het animatieteam: van aquagym en aerobics tot boogschieten, tafeltennis en minigolf. Zowel overdag als 's avonds is het mogelijk om in één van de bars van het hotel een verfrissend drankje te bestellen. Restaurant Cala Gracio biedt nationale en internationale gerechten, waarvan er een aantal klaargemaakt worden waar je bij staat. In het buffetrestaurant Tanit wordt het diner geserveerd aan de hand van diverse thema's en is het mogelijk om heerlijk buiten op het terras te eten. In tien minuten over de boulevard naar het bruisende San Antonio wandelen kan ook. Vanaf één van de vele terrassen kun je aan het einde van de dag de zon in zee zien zakken, een prachtig gezicht!

Vanaf € 604.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Grand Palladium Palace

Hotel Grand Palladium Palace
Sunweb Zomer

Het schitterende Grand Palladium Palace ligt op een rustige locatie in Playa d'en Bossa, aan het prachtige, langgerekte strand. In dit luxe hotel vind je twee grote zwembaden en mooi aangelegde zonneterrassen waar je heerlijk kunt relaxen in het zonnetje met een lekker, koel drankje. Ben je een liefhebber van sport en spel dan zit je goed in Hotel Grand Palladium Palace. Je kunt meedoen met waterpolo en darts, maar ook kun je je even lekker in het zweet werken op de tennisbaan of in de fitnessruimte. Voor kinderen is er een speeltuin en worden er leuke activiteiten georganiseerd bij de mini- en juniorclub. In de spa kun je heerlijk ontspannen in de sauna en in het Turks stoombad of even helemaal wegdromen tijdens een fijne massage. Er is een verwarmd binnenzwembad, maar ook een prachtig buitenzwembad met hydro-massage en ligbedden. Lekker eten is in dit hotel erg belangrijk. In restaurant La Sal staat elke dag een gevarieerd buffet voor je klaar en in 'Portofino' sieren smakelijke paella en diverse visgerechten het buffet tijdens de lunch. Wil je een keer à la carte eten, dan kan dit in het Mexicaanse themarestaurant of in 'Il Palazzo', waar je kunt genieten van heerlijke, gezonde kookkunsten.

Vanaf € 744.00 Meer informatie Boek reis

Palladium Don Carlos

Palladium Don Carlos
TUI.nl

Palladium Don Carlos ligt in een mooie rustige omgeving en vlak bij een klein strand. Iets verderop is het brede zandstrand van Santa Eulalia met zijn gezellige boulevard. Het hotel is onlangs gerenoveerd en heeft een modern en chique tintje. De spectaculaire ligging in combinatie met een ruime keuze aan faciliteiten zorgen voor een prettig en aangenaam verblijf op het eiland met alle tijd voor elkaar.

Vanaf € 660.00 Meer informatie Boek reis