Hotel Club Can Jordi
Iedere gast verlaat het kleinschalige Hotel Club Can Jordi met een glimlach, en laat dat nu precies zijn wat de eigenaar van het secrets hotel graag wil. In deze idyllische omgeving, niet ver van de schitterende baai van Cala Llenya, komt iedereen helemaal tot rust. De landelijke omgeving, de fantastische ligging en warme sfeer zorgen ervoor dat vele gasten hier weer terugkeren. In en om de charmante tuin hangt een gemoedelijk sfeertje. Geniet hier met volle teugen van tijdens een heerlijk dinertje in het restaurant van het hotel. Het lijkt wel alsof je midden in een pittoresk dorpje aan het eten bent, wat een speciale ervaring. De kamers beschikken allemaal over een balkon, zodat je ook vanuit je kamer kunt genieten van de prachtige omgeving. Ben je op zoek naar een bijzonder eettentje buiten de deur? Bij het strand van Cala Mastella vind je een juweeltje van een restaurant: El Bigote. Hier worden verse, lokale gerechten met liefde bereid, een feestje voor de smaakpapillen! In de bruisende hoofdstad van het eiland vind je nog meer bijzondere adresjes, waar je ontzettend gezellig en goed kunt eten. Wat is Ibiza een fantastisch eiland..
Vergelijkbare reizen
Ole Galeon Ibiza
Zonvakantie Ibiza - Olé Galeon Ibiza **** Tot rust komen op een toplocatie in een schitterende omgeving op het veelzijdige Ibiza? Boek dan nu uw zonvakantie en reis af naar hotel Olé Galeon Ibiza. Dit 4-sterren hotel, waar u verblijft o.b.v. halfpension, inclusief ontbijt en diner, ligt aan de baai van San Miguel. Het is gebouwd tegen een heuvel en biedt schitterend uitzichten over de baai en fraaie zonsondergangen. Olé Galeon Ibiza beschikt over een zwembad en zonneterras met uitzicht over de idyllische baai. Verder is er een restaurant, 2 bars, animatieprogramma en chill-out zone met Balinese bedden waar u ontspannen kunt genieten van aangename klimaat van Ibiza. Voor de kleintjes is er een kinderbad, speelruimte en een mini-club. Het kleine maar gezellige centrum van Port de San Miguel met restaurantjes en winkeltjes ligt op 4 km. Op minder dan 10 minuten rijden van het hotel vindt u diverse prachtige calas, waaronder op slechts 3 km het geliefde Cala Benirrás. Naast een bijzondere sfeer treft u bij dit strandje een aantal gezellige restaurantjes en barretjes. Op zondag tijdens zonsondergang komen hier hippietrommelaars samen om te trommelen en ontstaat er een hippiemarkt waar u leuke sieraden op de kop kan tikken. Andere leuke strandjes nabij zijn Cala Xarraca en Caló d?en Serra. In de nabijheid van het hotel vindt u ook enkele van de mooiste grotten van het eiland, zoals Can Marçà grot op slechts. 200 meter. Wilt u meer van eiland zien? Bezoek dan ook eens het levendige Ibiza-Stad en de wijnvelden van Santa Mateu.
| Vanaf € 332.00 | Meer informatie Boek reis |
Playasol The New Algarb
Zonvakantie Ibiza - Playasol The New Algarb **** Het moderne Playasol The New Algarb hotel heeft een ideale ligging, direct aan het strand en op korte afstand van winkels, restaurants, bars en uitgaansgelegenheden. Het hotel biedt voldoende faciliteiten om heerlijk te ontspannen en in de avond kunt uitgaan in één van de bekende clubs, zoals Ushuaia en Space.
| Vanaf € 296.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Grand Palladium Palace Ibiza Resort
Familiecomplex met veel faciliteiten
| Vanaf € 635.00 | Meer informatie Boek reis |


