Simbad Hotel
Zonvakantie Ibiza - Simbad Hotel Geniet van een adembenemend uitzicht over het Talamanca strand vanuit het Simbad Hotel. Dit 4-sterren hotel ligt in het rustige maar gezellige dorpje Talamanca, op slechts 2,5 km van het bruisende Ibiza-Stad. De ideale uitvalsbasis voor wie houdt van een rustige vakantie maar wel graag gemakkelijk de drukte en gezelligheid van Ibiza-Stad opzoekt. Het stijlvolle Simbad hotel bieden u alle faciliteiten voor een geslaagde zonvakantie. Het hotel ligt direct aan het Talamanca, bekend om haar mooie baai met azuurblauwe water. Bij het zwembad staan de ligbedden al voor u klaar en geniet u van het prachtig uitzicht over de baai. Verder zijn er ondermeer 2 restaurants, een bar en een welnessgedeelte met sauna en jacuzzi. Ook de omgeving leent zich uitstekend voor een heerlijke strandvakantie. In het dorpje Talamanca vindt u restaurants, winkeltjes en een gezellige boulevard. Op ca. 15 minuutjes wandelen ligt Ibiza-Stad. Hier kunt u zich onderdompelen in het bruisende nachtleven maar ook uitstekend shoppen of een cultuurwandeling maken door het oude centrum, D?Alt Vila. Andere aanraders op Ibiza zijn de hippiemarkt in Es Canar, een tochtje langs de wijnvelden van Santa Mateu of een dagje naar een van de vele stranden die Ibiza rijk is.
Vergelijkbare reizen
App. Lido
In Lido ga je een zeer zonnige vakantie tegemoet! Het ligt direct aan de gezellige wandelboulevard van Figueretas. Om naar het strand te gaan hoef je dus maar een klein stukje te lopen en je staat al met je voeten in het zand. Op de boulevard vind je genoeg leuke restaurantjes om, tussen het zonnen door, lekker wat te eten. De eenvoudige appartementen zijn netjes ingericht en hebben allemaal een balkon dat uitkijkt op zee en de eilandjes die voor de kust liggen, prachtig! Lekker afkoelen tijdens een warme, zonnige dag kan in het grote zwembad. Om het zwembad ligt een terras met fijne ligbedden waar je heerlijk op kunt luieren. Ben je toe aan een feestje, ga dan naar het naastgelegen Playa d'en Bossa en bestel een drankje bij Beach Club Bora Bora of waag een dansje in Club Space. Wil je graag naar Ibiza-stad, dan kun je daar lopend heen! Eenmaal aangekomen vind je smalle straatjes, vele restaurantjes en 's avonds is het erg gezellig op de vele terrassen.
Vanaf € 369.00 | Meer informatie Boek reis |
Marble Stella Maris
Zonvakantie Ibiza - Marble Stella Maris **** Maak kennis met het kleurrijke Ibiza! Op een toplocatie nabij 2 schilderachtige baaien en het centrum van San Antonio vindt u het compleet vernieuwde Marble Stella Maris. Dit ruim opgezette 4-sterren resort beschikt over uitgebreide faciliteiten voor jong en oud, maar bovenal u verblijft op basis van All Inclusive, met premium service tegen een kleine toeslag. Marble Stella Maris ligt aan de westkust van Ibiza, op ca. 500m van de prachtige zandstranden van Cala Gracio en Cala Gracioneta. In de nabije omgeving van het hotel vindt u enkele restaurants en op ca. 3 km afstand ligt de gezellige badplaats San Antonio met uitgebreide uitgaansmogelijkheden. Wandel langs de gezellige boulevard, strijk neer op een terrasje of struin door de kronkelende straatjes vol winkeltjes. Andere aanraders op het eiland zijn de hippiemarkt in Es Canar en ook een bezoek aan de hoofdstad, Ibiza-Stad, mag niet ontbreken tijdens uw zonvakantie Ibiza. Marble Stella Maris heeft alles in huis voor een aangename strandvakantie. Zo zijn er 2 zwembaden, rondom staan de ligbedjes al voor u klaar. Voor een verfrissend drankje kunt u terecht in de poolbar of de chill-out bar. Ga ook zeker eens langs bij La Bodega voor overheerlijke tapas en een goed glas wijn. Verder zijn er een buffetrestaurant, meerdere à-la-carte restaurants en een gezellig entertainment- en animatie programma met verschillende activiteiten voor zowel jong als oud. Ook kinderen zullen zich in dit tophotel uitstekend vermaken. Er is een speeltuintje, game&funroom en in de zomer worden er kinderkooklessen georganiseerd. Kortom, geniet van dit indrukwekkende resort, de fraaie zonsondergangen en laat u heerlijk verwennen in het Marble Stella Maris!
Vanaf € 374.00 | Meer informatie Boek reis |
Playa Bella
Appartementen Playa Bella is een familiecomplex en heeft zelfs een waterparkje voor de allerkleinste onder ons. De appartementen zijn ruim en geschikt voor grote families. Het complex bestaat uit vier gebouwen en heeft twee restaurants die beide aan het strand liggen en een mooi uitzicht over zee hebben. Op ongeveer 4 kilometer ligt het centrum van San Antonio, met de bus ben je er zo.
Vanaf € 452.00 | Meer informatie Boek reis |