The New Algarb
Hotel Algarb is prachtig gelegen aan het strand van Playa den Bossa. Het hotel heeft een mooie tuin met een buitenzwembad en een groot zonneterras. Vanuit de tuin is er een directe doorgang naar het strand, ideaal voor de afwisseling. Kleine kinderen kunnen ongestoord spelen in het kinderbadje, dat aan het grote bad vast zit. Ter vermaak biedt het hotel ook een speelhal met diverse leuke games en activiteiten. Vanuit Hotel Algarb kunt u heerlijk slenteren over de boulevard en vele terrassen bezoeken. Ook komt u met de bus gemakkelijk in het centrum van Ibiza-stad, ideaal voor een middag shoppen en om te stappen.
Vergelijkbare reizen
Barceló Portinatx
Dit compleet gerenoveerde hotel is een parel in het aanbod van de Barceló keten. Ben je op zoek naar een accommodatie die naadloos aansluit bij de bestemming? Hier ondervind je wat het begrip Ibiza-stijl betekent. Kamers ingericht met lichte en natuurlijke kleuren en een dj met loungemuziek bij zonsondergang. Ontdek de idyllische en met azuurblauw gevulde baaitjes, aan de noordkant van Ibiza of ontspan volledig op het dichtbijgelegen strand van Portinatx.
| Vanaf € 780.00 | Meer informatie Boek reis |
Aparthotel Monterrey
Zonvakantie Ibiza - Monterrey Appartementen** Boek nu een voordelige zonvakantie naar Ibiza en verblijf in de rustig gelegen Monterrey Appartementen. Dit appartementencomplex ligt op een unieke locatie, omringd door een charmant boerengebied en heeft een prachtige tuin. Het complex ligt op ca. 450m van het mooie zandstrand Punta Pinet, in de baai van San Antonio en ideaal als uitvalsbasis voor het maken van lange wandelingen of juist heerlijk te relaxen tijdens uw vakantie op Ibiza. Op slechts 150m is er een bushalte die de baai van San Antonio met de rest van het eiland verbindt. San Antonio is van een klein vissersdorp uitgegroeid tot een moderne en drukbezochte badplaats. Deze plaats ligt in een heuvelachtige groene omgeving. U vindt er vele terrassen op de brede boulevard bij de haven. Het belangrijkste winkel- en uitgaansgebied bevindt zich in de smalle straatjes die op de brede boulevard uitkomen. Vanuit het centrum kunt u makkelijk per bus naar enkele stranden en Ibiza-stad, U verblijft in het 2-sterren Monterrey Appartementencomplex op basis van logies. Het complex heeft een zwembad voor zowel volwassenen als kinderen met een zonneterras met gratis ligstoelen en een snackbar. U kunt verblijven in een studio of een 2-kamerappartement. Een unieke locatie voor een heerlijk verblijf op Ibiza!
| Vanaf € 318.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Fiesta Tanit
Fiesta Tanit ligt perfect: in een rustige, groene omgeving en op steenworp afstand van de prachtige baai van Cala Gracio, waar je een schitterende zandstrand vindt. Ben je op zoek naar winkels en een mooie lange boulevard? Het levendige centrum van San Antonio bevindt zich op ongeveer 1500 meter. De mooie kamers van Hotel Fiesta Tanit zijn netjes ingericht met lichte tinten. Het restaurant biedt een uitgebreid buffet, waar je van kunt genieten op het terras en aan kinderen is gedacht: voor hen is er een speciaal kindermenu. Bij het zwembad van het hotel kun je heerlijk luieren op een ligbedje en bij de poolbar kun je terecht voor een verfrissend drankje. Voor kinderen is er een leuk zwembad met glijbanen en wordt er van alles georganiseerd bij de baby - en miniclub. Ook volwassenen kunnen meedoen met activiteiten: van darts en tafeltennis tot aerobics en waterpolo. 's Avonds is er altijd een leuke show in het theater om de dag gezellig af te sluiten.
| Vanaf € 554.00 | Meer informatie Boek reis |



