Aparthotel Amopi Bay

Aparthotel Amopi Bay bevindt zich in het stadje Amopi op maar 150 meter van het strand en centrum. De ideale ligging zorgt ervoor dat u optimaal kunt genieten van uw verblijf in Amopi Bay. Zowel voor u, als u kinderen, biedt Amopi Bay verschillende faciliteiten. Wat denkt u van een drankje aan het zwembad terwijl uw kinderen zich vermaken in de speeltuin of het kinderbad? In de avond wandelt u door de straatjes van Amopi waar zich verschillende gezellige restaurantjes, terrassen en winkeltjes bevinden. Het personeel van Amopi Bay staat graag tot uw beschikking en doet er alles aan om van uw vakantie een top vakantie te maken. Voor tips over het plaatje Amopi kunt u altijd terecht bij het personeel of de reisleiding. Door eigen ervaringen kunnen zij u informeren over de absolute hoogtepunten van het plaatsje Amopi en omringend gebied.

Vanaf € 459,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Hotel Miraluna

Hotel Miraluna
Sunweb Zomer

Het kleinschalige Hotel Miraluna heeft een ideale ligging om het plaatsje Lefkos en omgeving te verkennen. Al wandelend kun je het strand en centrum bereiken, maar met een eventuele huurauto of het openbaar vervoer kun je het hele eiland verkennen, van de schitterende stranden tot de weelderige natuur. De ruime appartementen zijn comfortabel en modern ingericht. Vanaf het terras of balkon kijk je uit over het bergachtige landschap en vanuit sommige kamers kun je de zee zien. In de ruime tuim om de appartementen heen is voor kinderen eventueel een speeltuintje te vinden.

Vanaf € 359.00 Meer informatie Boek reis

White Sands

White Sands
Sunweb Zomer

Op ongeveer 200 meter van Lefkos ligt het typisch Griekse hotel White Sands. In het twee verdiepingen tellende gebouw in sfeervol wit en blauw zijn 33 kamers te vinden. Vanuit alle kamers is het uitzicht over zee schitterend. Je kunt dan ook al na een klein stukje wandelen op het strand staan. Maar voor een verkoelende duik is de zee niet de enige optie, er ligt namelijk een heerlijk zwembad voor de deur. Er is ook een (snack)bar aanwezig; zo wordt relaxen op een ligbedje wel heel prettig!

Vanaf € 459.00 Meer informatie Boek reis

App. Villa Reina

App. Villa Reina
Sunweb Zomer

De deuren van Appartementen Villa Reina zijn pas in 2015 geopend en het complex is dan ook modern en smaakvol ingericht. Je voelt je meteen thuis door de vriendelijke gastvrijheid van de Nederlandse eigenaresse van Villa Reina. De appartementen liggen in een rustige, natuurrijke omgeving op ongeveer 600 meter van het gezellige centrum van Amopi. Het strand is te bereiken na een paar minuutjes wandelen. Deze luxe appartementen zijn een gezellige plek om thuis te komen na een heerlijke dag op het strand of een schitterende wandeling over het eiland.

Vanaf € 494.00 Meer informatie Boek reis