App. Romantica
In Appartementen Romantica word je met open armen ontvangen. Niet voor niets hanteren ze 'gastvrijheid' ook wel als hun tweede naam, want hier is de hele familie van harte welkom! Al is dit zeker niet het enige waarom een verblijf hier voor veel Nederlandse gasten zo populair is, want het heeft daarnaast ook nog eens een super centrale ligging. Wanneer je op zoek bent naar dé perfecte combinatie tussen strand en centrum zit je hier goed; beide vind je hier op loopafstand! Dit gezellige complex, bestaande uit een hotel en appartementen, zien er prima uit. Met uitzichten op het zwembad of zij zeezichten is iedere morgen opstaan weer een feestje op zich. 's Morgens kun je vervolgens aanschuiven bij het ontbijtbuffet in het kleurrijke restaurant. Daarnaast kun je onder meer terecht bij het buitenzwembad waar je, naast comfortabele ligbedden, ook een gezellige poolbar aantreft en waar ze lekkere snacks en exotische cocktails serveren.
Vergelijkbare reizen
Journey's End
Zo fijn die appartementen bij Journey's End. Je kunt hier makkelijk al je spullen kwijt. Na een korte wandeling van ongeveer 10 minuten ben je al op het strand en met een half uurtje in het centrum van Pigadia. Met de vele tavernas aan de haven heb je het 's avonds voor het uitkiezen. Welke specialiteit van het huis ga je vanavond uitproberen? En met een wijntje op het grote balkon tel je de sterren en hoor je alleen het ruisen van de wind. De stilte is hier hoorbaar.
Vanaf € 372.00 | Meer informatie Boek reis |
Ilion Mare Villa's - inclusief huurauto
In de heuvels, een paar kilometer van Finiki vandaan liggen de schitterende Ilion Mare Villa's. De Secrets villa's zijn tegen de heuvel aangebouwd, waardoor je vanuit iedere villa een waanzinnig mooi uitzicht hebt over zee. De vier ruime villa's zijn sfeervol en gezellig, met ieder een groot terras op de deur, waar je tot in de late uurtjes kunt kletsen, spelletjes spelen of bijvoorbeeld een goed boek lezen, met een heerlijk glaasje lokale wijn erbij. De authenticiteit van Karpathos is hier goed bewaard gebleven, door het gebruik van natuursteen, wit gepleisterde muren en groen gekleurde kozijnen. Niet ver van de villa's ligt het plaatsje Finiki, met een gezellig haventje en heerlijke vistavernes, die ook erg populair zijn bij de locals. Met een auto voor de deur wordt het ontdekken van andere plekjes op het eiland ook erg aantrekkelijk, zoals het wat noordelijker gelegen Lefkos strand, het Agios Nikolaos strand bij Arkassa en het klooster van Agia Sofia.
Vanaf € 459.00 | Meer informatie Boek reis |
Astron Princess
Bij een verblijf in Astron Princess zijn er geen gebreken. De verschillende faciliteiten, sfeervol ingerichte kamers en attente service zorgen voor een onbezorgde vakantie met een luxe tintje. Er wordt elke ochtend een uitgebreid ontbijtbuffet geserveerd en gedurende het seizoen worden er speciale avonden georganiseerd waar geproefd kan worden van de lokale keuken. De gezellige jachthaven van Pigadia ligt op ongeveer tien minuten loopafstand van het hotel.
Vanaf € 506.00 | Meer informatie Boek reis |