Hotel Iolkos
Na een klein stukje wandelen kun je vanaf Hotel Iolkos al op het strand staan. Het gezellige centrum van Karpathos-Stad (Pigadia) is nog sneller te voet te bereiken. Het hotel ligt op een helling en mede daardoor is het uitzicht over Karpathos-Stad prachtig. De kamers zijn eenvoudig en netjes ingericht en vanaf het balkon heb je uitzicht op het zwembad of over Karpathos-stad. Hoewel Karpathos een schitterend eiland is om te verkennen tijdens een leuke activiteit of bijvoorbeeld met een huurauto, is het natuurlijk ook heerlijk dat er bij het hotel een zwembad aanwezig is voor een verfrissende duik.
Vergelijkbare reizen
Potali Bay
Als we aankomen bij Potali Bay voelen we meteen dat de vakantie nu echt is begonnen! Na een gezellig woord met de vriendelijke eigenaren te hebben gewisseld, kijken we rond in ons appartement. Wat ons het eerste opvalt, is de keuken: een koelkast, een tosti-ijzer, een koffiezetapparaat én een theekan. Hier kunnen we wel wat mee! Een heerlijk ontbijtje maken die we vervolgens opeten op ons privébalkon. En dat terwijl we de zee bijna kunnen aanraken! In de avond eten we graag in het restaurant van het appartement. Ze serveren eten uit de Griekse en uit de mediterrane keuken, het is allemaal zo vers! Eén kilometer van de appartementen vandaan vinden we het plaatsje Lefkos. Een leuk plaatsje op het eiland Karpathos die perfect is voor natuur- en rustliefhebbers! Lefkos is een typisch Grieks stadje en het is zeker de moeite waard om hier eens heen te gaan. In een van de leuke tavernes kun je genieten van de lokale specialiteiten, terwijl je uitkijkt over de prachtige witte zandstranden en een azuurblauwe zee!
Vanaf € 369.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Saint Nicholas
Vanaf Appartementen Saint Nicholas sta je binnen een mum van tijd in het knusse centrum van Arkasa en nog sneller sta je met je voeten op het goudgele zandstrand met een helder blauwe zee. De warme kleuren van Appartementen Saint Nicholas passen bij de omgeving en creeëren een idyllisch plaatje. De appartementen worden omgeven door weelderige tuinen met bloemen. In deze tuin staat ook een speeltuin, ideaal voor kinderen. Er worden gezellige barbecue avonden georganiseerd waar je in dit sfeervolle decor met een glaasje Griekse wijn van lange zomeravonden kunt genieten.
Vanaf € 309.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Ladis
Voor de kleinschalige Appartementen Ladis ligt een olijfbomenveld. Het goudgele zandstrand is hiervandaan een klein stukje wandelen. De sfeervolle plaats Karpathos-Stad is na een wandeling van ongeveer een kilometer te bereiken. Hier kun je in een knusse taverna in de haven van een heerlijk vers gegrild visje genieten. De twaalf appartementen van Ladis liggen in een fijne rustige omgeving. Het zwembad biedt uitkomst als je in de buurt van het appartement lekker van het zonnetje wilt genieten, of als je na bijvoorbeeld een dagje Karpathos verkennen nog even een verkoelende duik wilt nemen.
Vanaf € 319.00 | Meer informatie Boek reis |