App. Barbara

Appartementen Barbara ligt op loopafstand van een aantal leuk taverna's met Griekse en Italiaanse keuken en het strand van Svoronata. Opvallend is de mooie Griekse tuin en de vriendelijke familie die de appartementen runt. Het complex bestaat uit 2 gedeeltes, een hoofdgebouw met een gezellige poolbar en een bijgebouw dat grenst aan een mooie, sfeervolle tuin.

Vanaf € 369,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Villas Armonia

Villas Armonia
Sunweb Zomer

Villas Armonia is een paradijsje op het toch al zo fantastisch eiland Kefalonia. Je verblijft hier in pure rust, terwijl je het centrum van Lixouri na ongeveer 2,5 kilometer aantreft en na ongeveer 3 kilometer met je voeten in het zand staat. De luxe villa's zijn modern en stijlvol ingericht en van alle gemakken voorzien. Wat een comfort! Bij het wakker worden hoef je alleen maar de deuren open te slaan en kijk je vanuit je eigen grote balkon of terras uit op het zwembad. Naast dit alles is er nog een fabelachtig uitzicht over de heuvelachtige, groene omgeving die je het beste als onbetaalbaar kunt bestempelen. Op en top genieten.

Vanaf € 479.00 Meer informatie Boek reis

App. Fotini

App. Fotini
Sunweb Zomer

Adembenemende uitzichten, nette appartementen én een heerlijk zwembad voor de deur? Dat klinkt pas écht als vakantie. Appartementen Fotini ligt op een groene berg boven de pittoreske haven van Agia Efimia. Het resultaat hiervan zijn adembenemend mooie uitzichten over de imposante bergen en het kraakheldere water van zee. Zelf vanuit het ruime zwembad, dat als het ware op een vlak plateau ligt, is het eenvoudig wegdromen. Ongetwijfeld zal je helemaal tot rust kunnen komen in de ruime studio's en appartementen, met van die fijne openslaande deuren naar het balkon of terras. De uitzichten zijn hier eveneens prachtig. Maar ook als je Kefalonia verder wilt ontdekken is Fotini een prima uitvalsbasis, waarbij je zeker met een huurauto op de mooiste plekjes van Kefalonia komt.

Vanaf € 379.00 Meer informatie Boek reis

Avithos Resort

Avithos Resort
TUI.nl

Ultieme voorpret: je eigen beige gestucte huisje tussen rijen olijfbomen. Zie je jezelf al zitten in de zon bij het fraaie Avithos Resort in Svoronta op Kefalonia? Omringd door de sound of silence. Het groene achterland ademt rust, verstilde Griekse dorpjes wachten geduldig op je komst. Met een super zwembad, weelderige binnentuin en 's avonds een lekker wijntje bij de poolbar is dit de plek om bij te tanken. Net als voor mooie eilandavonturen. Kies lukraak uit kloosters kijken, luieren in baaitjes en dwalen over kalderimi, ezelpaadjes. Boodschappen doe je in de supermarkt in het dorpje, maar lekker uit eten kan ook. Verheug je op uitgebreid tafelen bij taverna Avithos op het strand waar moeder en zoon de sterren van de hemel koken.

Vanaf € 535.00 Meer informatie Boek reis