Ocean View

Hotel Ocean view ligt in het centrum van Skala en vlak bij het strand. Een ideaal hotel voor degene die locatie boven comfort verkiest. De kamers zijn eenvoudig maar netjes ingericht. Het centrum van Skala is erg gezellig met restaurants, winkels en een park bij het strand. Ook is Ocean view een prima uitgangspunt om het eiland te ontdekken. Vlak bij Skala vind je de grot Sakos, de resten van de Apollo tempel en het sfeervolle vissershaventje, er is genoeg te ontdekken op Kefalonia!

Vanaf € 370,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Zonvakantie Kefalonia - Hotel Lassi

Zonvakantie Kefalonia - Hotel Lassi
Kras.nl

Vakantie Griekenland met verblijf in een 3-sterren hotel o.b.v. logies & ontbijt

Vanaf € 424.00 Meer informatie Boek reis

App. Stella di Mare - inclusief autohuur

App. Stella di Mare - inclusief autohuur
Sunweb Zomer

Aan een rustig weggetje ligt deze kleine oase van rust: Secrets Appartementen Stella di Mare. Het vele groen en de fleurige bloemen, de kleine kronkelige paadjes ertussen en het fenomenale uitzicht op zee maken dit een droomplekje voor rustzoekers. Precies goed voor als je op zoek bent naar een vakantie waarbij je het drukke leven even thuis wilt laten! Lekker luieren onder de warme zomerzon, een paar baantjes trekken in het zwembad en vervolgens heerlijk avondeten. Elke avond word je weer opnieuw verrast door de kookkunsten van Stella. Ze bereidt speciaal voor haar gasten traditionele en lokale gerechten. De kookkunsten van Stella staan bekend op Kefalonia en bij het proeven begrijp je waarom! Na het avondeten kun je nog genieten je van een romantische zonsondergang op je eigen balkon? Vakantie zoals het hoort te zijn! Met de inbegrepen huurauto heb je alle vrijheid die je maar kunt wensen. Maak kennis met alle mooie plekken op Kefalonia en wordt ook verliefd op dit bijzondere Griekse eiland. Onze tip? Bezoek de meest indrukwekkende grot op het eiland: de Drogarati. De grot heeft zeldzame stalactieten en stalagmieten en een prachtige akoestiek. Er worden zelfs concerten gegeven in deze grote natuurlijke ruimte! Daarnaast is ook het dorpje Farsa erg leuk; een sfeervol centrum met een oud traditioneel deel en een nieuw deel. Ontdek het zelf!

Vanaf € 449.00 Meer informatie Boek reis

Angelika

Angelika
TUI.nl

Klein maar oh zo fijn. Dat zijn de appartementen Angelika in Lassi aan de serene westkust van Kefalonia. Een eiland dat door de film Captain Correli's Mandoline op de wereldkaart belandde, maar nog altijd een geheimtip is. Puur, met het ruige Aenos-gebergte in het binnenland, omringd door een kalme kust met verlaten baaitjes. Verken het op de bonnefooi, zonder te veel vooruit te plannen. Het zonnige eiland neemt je als vanzelf mee langs ontelbare cipressen, loslopende geiten en het ondergrondse meer van Melissani. Om elke dag terug te keren naar de gastvrijheid van Angelika, de olijfboomgaard en de taverna's in Lassi waar een lokale Robola-wijn voor je klaarstaat.

Vanaf € 308.00 Meer informatie Boek reis