App. Akti Dimis
Bijna direct aan het zandstrand van de leuke badplaats Tigaki liggen de comfortabele Appartementen Akti Dimis. Je hoeft slechts een weg over te steken voor je het strand op loopt; ideaal voor een ontspannen strandvakantie! En heb je een dagje geen zin in het strand dan is het bij het leuke zwembad ook echt genieten; af en toe een duik in het verfrissende zwembad nemen of een lekker drankje bij de gezellige poolbar halen. De studio's en appartementen zijn netjes ingericht en beschikken allemaal over een balkon en zijn gelegen rondom de mooie tuin. Voor gezelligheid is een verblijf hier absoluut een goede keuze! Een spelletjesruimte, gezellig meezingen met de karaoke of gewoon lekker zonnen op het zonneterras. Hier ben je echt op vakantie, waarbij het hele gezin van harte welkom is.
Vergelijkbare reizen
Aparthotel Kos
Aparthotel Kos is voor de liefhebbers van Kos-Stad een schot in de roos. Dit mooie en comfortabele appartementencomplex valt dan ook zeker goed te waarderen wanneer je op zoek bent naar ontspanning op een zeer centrale locatie. Het begin van het levendige centrum ligt om de hoek en vlak bij je appartement ligt tevens een klein strandje. Maar uiteraard is slenteren langs de gezellige haven van Kos-Stad ook iedere dag weer een geslaagde optie! Bij het zwembad, dat omringd wordt door tropische beplanting, is het heerlijk vertoeven. Voor de kinderen is er een afgesloten gedeelte, zodat ook de kleintjes veilig genieten. Af en toe een lekker koel drankje halen voor de afwisseling is mogelijk in de naastgelegen poolbar en voor een hapje serveert het restaurant een aantal lekkere snacks of (internationale) gerechten. Verder is er nog een klein speeltuintje en kun je zelfs dagelijks een work-out beoefenen in de fitnessruimte of genieten van een aangename massagebehandeling. Met de fiets kun je tevens ook buiten Kos-Stad genoeg prachtige plekjes vinden; met vlakke wegen is het zeer aangenaam om de mooiste strandjes van het eiland per fiets te ontdekken.
Vanaf € 334.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Jasmine
Appartementen Jasmine hebben een perfecte ligging midden in het sfeervolle centrum van Kos-stad. Vrijwel voor de deur ligt de knusse haven en de leukste restaurantjes liggen om je heen. Uiteraard zijn er ook genoeg leuke winkeltjes te vinden, waardoor een verblijf hier ideaal is als je al het moois van Kos-Stad van dichtbij wilt meemaken. De appartementen zijn eenvoudig maar netjes ingericht. Zo heb je een klein keukentje waar je je eigen gerechten kunt maken, maar heb je met deze ligging ook alles bij de hand om er lekker op uit te gaan. Natuurlijk ook niet onbelangrijk is het strand. Op korte loopafstand van Appartementen Jasmine ligt het levendige strand met uiteenlopende strandtentjes, waar je dan ook gelijk een lekkere lunch kunt bestellen.
Vanaf € 249.00 | Meer informatie Boek reis |
Imperial
Imperial is een aangenaam complex met een ongedwongen en plezierige sfeer. De familie Stamatiadis ontvangt je met open armen. Zo wacht er na aankomst een lekkere welkomstcocktail. Geniet tijdens de vakantie van een modern ingerichte kamer, of als je behoefte hebt aan meer ruimte boek dan een appartement die wel traditioneler zijn ingericht. Daarnaast heeft dit hotel een goede prijs-kwaliteitverhouding. Echt een absolute aanrader!
Vanaf € 284.00 | Meer informatie Boek reis |