App. Sunny Days
Appartementen Sunny Days is geschikt voor een ontspannen vakantie. Het centrum en het strand vind je op loopafstand en er zijn winkels en restaurants in de directe omgeving.
Vergelijkbare reizen
App. Sunny Days - inclusief ontbijt
Appartementen Sunny Days is geschikt voor een ontspannen vakantie. Het centrum en het strand vind je op loopafstand en er zijn winkels en restaurants in de directe omgeving.
Vanaf € 234.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Angela
Appartementen Angela is een gezellig complex dat beschikt over ruime, comfortabele appartementen. Bij het zwembad kunt u heerlijk vertoeven. Er zijn gratis ligstoelen en parasols en er is een kleine poolbar met televisie en een biljarttafel. Het centrum, strand en de haven van Kos-stad bevinden zich op loopafstand. Een heerlijk complex met een zeer goede prijs-kwaliteitverhouding. Bij appartementen Angela geniet u optimaal van uw vakantie!
Vanaf € 239.00 | Meer informatie Boek reis |
Blue cruise Griekse Eilanden + verlenging Comca Manzara
Vaarvakantie op een houten gület, vanuit Bodrum / Turkije langs de Griekse Eilanden (Noord Dodekanesos): Kos, Pserimos, Leros, Patmos, Lipsi, Kalimnos
Vanaf € 803.00 | Meer informatie Boek reis |