Grecotel Royal Park
Grecotel Royal Park ligt direct aan een prachtig zandstrand en wordt omringd door mooie natuur. Verspreid in de kleurrijke tuin liggen de witte bungalows waar je kunt verblijven. Het gezellige complex heeft een uitgebreide All Inclusive zoals je van Grecotel gewend bent. De service is uitstekend en het is een paradijs voor de kinderen.
Vergelijkbare reizen
Gaia Garden
Intiem en kleinschalig opgezet All Inclusive hotel bestaande uit een hoofdgebouw en diverse bijgebouwen in bungalowstijl. Het zwembad met zonneterras wordt omgeven door een weelderige tuin. Het hotel ligt in een rustige en groene omgeving, maar het Lambi zandstrand is ook lekker dichtbij, net zoals het gezellige centrum van Kos-stad.
Vanaf € 507.00 | Meer informatie Boek reis |
Astron
Al jaren een zeer populair hotel in ons programma. Met haar ligging direct aan de sfeervolle Mandraki haven en vlak bij het gezellige centrum van Kos-stad is dit niet verwonderlijk. Ondanks de centrale ligging is het heerlijk rustig vertoeven aan het zwembad dat in de tuin achter het hotel ligt. Ga je liever naar het strand? Ook het bekende Lambi zandstrand ligt op zeer korte wandelafstand. Tip: de suites liggen aan de voorzijde van het hotel en bieden een mooi uitzicht op de haven.
Vanaf € 280.00 | Meer informatie Boek reis |
Alexandra Beach
Welkom bij Alexandra Beach! Niet voor niets zijn hier jaarlijks terugkerende gasten te vinden. Een heerlijk ruim opgezet en keurig verzorgd complex in Kos-stad. Wandel zo naar de gezellige restaurants en barretjes die in de buurt te vinden zijn en proef de heerlijkste lokale Griekse specialiteiten. Ook het strand is om de hoek te vinden of geniet lekker van de zon bij het zwembad. Daarnaast zijn zowel de kamers als appartementen spik en span en van alle gemakken voorzien.
Vanaf € 244.00 | Meer informatie Boek reis |