Hotel Kos Aktis

Hotel Kos Aktis is een modern en luxe designhotel met een vleugje romantiek als slagroom op de taart. De perfecte ligging, namelijk aan de rand van het centrum van Kos-Stad en aan het strand, maakt dit een zeer complete vakantie waarbij aan elk detail is gedacht. In de kamers tref je, naast een elegante inrichting, veel hout- en glaswerk. Hierdoor ontstaat er veel licht en kun je genieten van prachtige uitzichten. De speciaal ontworpen balkons hebben een adembenemend uitzicht over de Egeïsche Zee. De golven van de zee maken het vakantiegvoel helemaal af. In het H20 restaurant worden door de chefs interationale gerechten verwerkt in de Griekse keuken; een bijzondere culinair hoogstandje met een prachtig uitzicht over zee. 's Morgens staat er een zeer uitgebreid ontbijtbuffet voor je klaar. Wil je tijdens je verblijf ook aan je body werken, dan is er een uitgebreide fitnessruimte met de modernste attributen. Maar uiteraard kun je ook gewoon in de ontspanningsstand blijven. Als je bijvoorbeeld een frisse duik wilt nemen, kun je als gast gratis terecht in het nabij gelegen Aparthotel Kos. De directe omgeving leent zich ook perfect voor het maken van uitstapjes, waarvan de haven van Kos-Stad slechts een van de vele voorbeelden is.

Vanaf € 599,00
 
 

Vergelijkbare reizen

App. Seaside

App. Seaside
Sunweb Zomer

De naam van Appartementen Seaside zegt eigenlijk al genoeg: vlak bij zee! Je hoeft alleen de boulevard over te steken om op het strand te komen. Een heerlijk plekje om eens goed van het Griekse zonnetje te kunnen genieten. Daarnaast sta je binnen enkele minuutjes in het gezellige centrum van Kos-Stad. Ideaal! En niet alleen de ligging is top, bij Seaside doen ze er echt alles aan om het hier naar je zin te maken. Ja, voor een heerlijke vakantie op Kos zit je hier helemaal goed. De omgeving kun je goed leren kennen door fietstochten te maken op dit mooie eiland. Maar als je drie dagen een gratis fiets krijgt, maak je daar natuurlijk wel gebruik van! Er zijn vele bezienswaardigheden verspreid over het eiland. Wij raden aan om een bezoek te brengen aan Tigaki, een kleine badplaats met een lang en breed zandstrand, en aan Psalidi, een natuurreservaat met vele vogelsoorten en warmwaterbronnen.

Vanaf € 249.00 Meer informatie Boek reis

Alex 2

Alex 2
TUI.nl

Klein maar fijn! Alex 2 is een kleinschalig gezellig appartementencomplex met een rustige ligging en het strand van Psalidi op loopafstand. Een bezoekje aan het gezellige centrum van Kos-stad is ook zeker een aanrader. Alex 2 wordt gerund door een vriendelijke Griekse familie. Mike & Linda en hun zoons doen er alles aan om je een onvergetelijke vakantie te bezorgen. Niet voor niets komen vele gasten nog eens terug bij Alex 2.

Vanaf € 298.00 Meer informatie Boek reis

TIME TO SMILE Artemis

TIME TO SMILE Artemis
TUI.nl

Op zoek naar een vakantie waar je kunt genieten van het comfort van thuis? In een appartement met moderne keuken, comfortabele bedden en inloopdouche? Dan is TIME TO SMILE dé plek om energie op te doen. Bovendien beschikt TIME TO SMILE Artemis over hotelfaciliteiten en ruik je dus 's ochtends de geur van vers brood en net gezette koffie. Bij de Pool Bar aan het zwembad vind je verfrissende drankjes en een heerlijke lunch. En als je 100 meter verder op je ligbed op het levendige Lambi strand ligt en zin krijgt in iets lekkers, kun je terecht bij de Beach Bar. Intussen vermaken de kinderen zich prima in de KIDS' CLUB by TUI FAMILY LIFE. Wil je toch iets meer van Kos zien? Dan volg je gewoon de tips op van onze Nederlandse host, zodat je dat leuke marktje of mooie uitzichtpunt vindt.

Vanaf € 646.00 Meer informatie Boek reis