Asterias Village
Het kleurrijke appartementencomplex Asterias Village ligt op de grens van de pittoreske plaatsen Piskopiano en Koutouloufari. Zo heb je het beste van twee werelden. De appartementen zijn trapsgewijs op een heuvel gebouwd. Een dagelijkse korte workout inclusief prachtig uitzicht over het lager gelegen Chersonissos is het resultaat. Eenmaal op je ruime kamers vind je alle nodige faciliteiten. De pannen kun je eventueel laten staan, want halfpension boek je gewoon bij. Wel zo makkelijk! Dan eet je hier 's avonds onder de sterren. En anders vind je in het gezellige centrum een ruime keuze aan tavernen voor heerlijke meze.
Vergelijkbare reizen
Astra Village
Wat maakt Koutouloufari zo aantrekkelijk? Is het die warme Griekse gastvrijheid? De smalle straatjes vol met gezellige tavernen? Ontdek het tijdens een verblijf in Astra Village. De karakteristieke bouwstijl geeft het complex een eigen identiteit. Vanaf de kamer geniet je van een prachtig uitzicht over zee en Chersonissos. Het is een ideale plek om tot rust te komen en het Griekse dorpsleven te ervaren. Wil je toch de drukte opzoeken dan ben je zo in het centrum van deze bekende badplaats. Hier vermaak je je bij de sfeervolle boulevard, waar je een ruime keuze aan restaurants en bars vindt.
| Vanaf € 411.00 | Meer informatie Boek reis |
Zonvakantie Kreta - Minos Hotel****
Vakantie Griekenland met verblijf in een 4 -sterren hotel o.b.v. logies en ontbijt
| Vanaf € 401.00 | Meer informatie Boek reis |
Kreta Cruise en Strand
Wij bieden u nu de kans om een heerlijke strandvakantie op Kreta te combineren met een unieke zeecruise langs de mooiste Griekse eilanden en het Turkse Kusadasi. Een ieder komt aan zijn trekken, of u een zonaanbidder of cultuurliefhebber bent. Zon, zee, strand, natuur, cultuur, architectuur, geschiedenis, eeuwenoude archeologische opgravingen en een heerlijke mediterrane sfeer.... wat wilt u nog meer?
| Vanaf € 899.00 | Meer informatie Boek reis |