Hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa - halfpension
Het luxueuze Hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa is al net zo mooi als de omgeving, met op steenworp afstand de kristalheldere zee en de bergen op de achtergrond. Wie geen concessies wil doen aan comfort is in dit super-de-luxe Excellent resort op de juiste plek. De schitterende ruime kamers zijn de ideale plek om heerlijk in te cocoonen. Er zijn zelfs kamers met een privézwembad te boeken. Welke je ook kiest, hoe dan ook kun je er helemaal tot rust komen en genieten van het verse fruit en de fles wijn die bij aankomst op de kamer staan om vervolgens weg te kruipen in het luxe bed met beddengoed van Egyptisch katoen. In Hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa beleef je ook op culinair gebied een unieke ervaring. In het ultra chique Basilico restaurant worden heerlijke menu's geserveerd met als extraatje het schitterende uitzicht over het met palmbomen omringde zwembad. Een andere plek voor romantische candlelight dinners is Blue Dong aan het zwembad. En niet alleen op culinair gebied wordt je hier in de watten gelegd, want ook lichaam en geest worden helemaal in balans gebracht in de spa van maar liefst 1900 vierkante meter.
Vergelijkbare reizen
App. Marni Village
Appartementen Marni Village is een prachtig en ruim opgezet vakantiedorpje. Je zult bij aankomst al snel zien dat de prachtige tuinen en diverse gebouwtjes een schattig dorpje vormen. Door de hogere ligging heb je een prachtig uitzicht over Chersonissos. Bij de receptie is vaak iemand te vinden die Nederlands spreekt: wel zo handig! Het authentieke dorpje Koutouloufari ligt op loopafstand en vlak bij het complex is ook een minisupermarkt. Dus hou je van een wat rustigere ligging op Kreta? Dan ben je hier aan het juiste adres.
Vanaf € 169.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Katia Maria
Appartementen Katia Maria zijn eenvoudige nette appartementen nabij het levendige centrum van Malia en het prachtige strand. Ook het gezellige plaatsje Stalis is op loopafstand. Je hebt keuze genoeg om een goed restaurantje op te zoeken of wat souvenirs voor de thuisblijvers te kopen! De vriendelijke eigenaren staan altijd voor je klaar en zorgen voor een warm welkom. Voor de nodige afkoeling is er een zwembad met daaromheen ligstoelen en parasols. Een verfrissend drankje of een lekkere snack heb je zo gehaald bij de poolbar. Echt een fijne locatie om je vakantie te vieren en te genieten van je vrije tijd.
Vanaf € 179.00 | Meer informatie Boek reis |
Zonvakantie Kreta - Pilot's Villas****
Vakantie Griekenland met verblijf in een 4-sterren appartementencomplex o.b.v. logies
Vanaf € 397.00 | Meer informatie Boek reis |