Hotel Yianna Carvel - Adults only
Het secret hotel Yianna Caravel is in een nieuw jasje gestoken en biedt een vriendelijke sfeer en veel comfort. Er is veel aandacht besteed aan de inrichting en dat voelt prettig aan. Het hotel heeft een perfecte ligging, direct aan het strand. Iedere dag geniet je weer van een idyllisch uitzicht over de blauwe zee en prachtig gebergte. Een zeer geschikt adres voor een ontspannen vakantie en lome middagen in de zon. Ben je graag actief tijdens je vakantie? Bij de buren kun je terecht voor het huren van een surfboard of je kunt een andere watersport gaan beoefenen. Wanneer je het liever wat rustiger aan doet kun je in de wellness terecht. Hier word je heerlijk in de watten gelegd. Je kunt bijvoorbeeld kiezen voor een weldadige massage of je handen en nagels laten verzorgen in de beautysalon. Even lekker helemaal niets doen. Wanneer je weer helemaal bent opgeladen, kun je gaan genieten van een smakelijke maaltijd in het restaurant van het hotel. Hier worden verse gerechten bereid met passie voor de Griekse keuken uiteraard. Natuurlijk eindig je met een klein glaasje raki, het is tenslotte vakantie. 's Avonds na een heerlijke strandwandeling kun je in de bar terecht voor een lekkere cocktail of ander verkoelend drankje. Morgen begint alles weer opnieuw en kom je straks als herboren thuis van een fantastische vakantie op Kreta.
Vergelijkbare reizen
Hotel Club Lyda
Hotel Club Lyda ligt in een schitterende tuin, waar maar liefst drie zwembaden te vinden zijn. Zo is er altijd wel een plekje te vinden om rustig van het zonnetje te genieten. Aan kinderen is ook gedacht, want er zijn twee kinderbaden, een speeltuintje en in juli en augustus een gezellige miniclub. De authentieke Griekse bouwstijl en de tuin zorgen ervoor dat er hier een warme, prettige sfeer hangt. Of je nu een drankje drinkt in het zwembad bij de swim-up bar of van het buffet geniet in het restaurant. Na ongeveer 10 minuten wandelen zijn er twee goudgele zandstranden te vinden. Je kunt ook gratis gebruik maken van de shuttle mini bus service die van het hotel naar het strand gaat en ook weer terug.
| Vanaf € 219.00 | Meer informatie Boek reis |
Theartemis
Een ideale balans. Hotel Theartemis ligt in hartje Rethymnon en toch ervaar je rust bij het zwembad. Terwijl je in een boek verzonken bent, klinken de geluiden van kinderen in het zwembad dat aan je voeten ligt. Een aanrader zijn de superior kamers en junior suites met een luxere inrichting en extra faciliteiten. Het eten laat je je ook goed smaken. Het ontbijt is inbegrepen, voor het gemak boek je All Inclusive.
| Vanaf € 518.00 | Meer informatie Boek reis |
Fly-drive Beleef Kreta
Individuele vliegreis Griekenland incl. huurauto, verblijf in Aphea Village*** en Bella Vista appartments*** Stalis inclusief ontbijt
| Vanaf € 676.00 | Meer informatie Boek reis |


