Lyttos Beach

Je voelt het meteen als je richting je kamer loopt. De rust en ruimte geven je meteen dat vakantiegevoel. Hotel Lyttos Beach mag zich gelukkig prijzen met een ligging aan één van de mooiste stranden aan de noordkust van Kreta. Dat wordt een lekkere tijd. Strandje pakken, een potje beachvolleybal of tennis, een boek lezen... Terwijl de kinderen de hele dag de glijbanen af roetsjen of bij de miniclub druk bezig zijn met knipsels en plaksels. Ontbijt, lunch en diner zijn inbegrepen en het smaakt je erg goed, dus je schept lekker een tweede keer op. Uitbuiken doe je op de fijne kamer, in de familie suite is ruimte genoeg. Het hotel heeft het hele pakket in huis voor een vakantie samen of met het hele gezin.

Vanaf € 819,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Sylvia

Sylvia
TUI.nl

Heerlijk onder een parasol, liggend op een ligbedje bij het het zwembad genieten van alweer een stralend dag. Klinkt goed toch? Het appartementencomplex Sylvia heeft een rustige ligging tegen een heuvel vlak bij Koutouloufari en het centrum van Chersonissos. Als een klein dorp liggen de bungalowgebouwen verspreid in een groene goed onderhouden tuin. De appartementen bieden je een goede uitvalsbasis met de nodige comfort. En voor een zeer scherpe prijs geniet je vanaf het terras of balkon van een mooi uitzicht op zee. Dus ben je op zoek naar een scherpe deal? Dan zit je hier perfect.

Vanaf € 180.00 Meer informatie Boek reis

Zonvakantie Kreta - Apollonia Beach & Spa****

Zonvakantie Kreta - Apollonia Beach & Spa****
Kras.nl

Zonvakantie Griekenland in een 4-sterren hotel o.b.v. halfpension

Vanaf € 530.00 Meer informatie Boek reis

Oscar Suites

Oscar Suites
TUI.nl

Centraal gelegen, frisse kamers, vriendelijke service en een lekker ontbijt. Dat is een goede start! Voor een ondernemende vakantie is Oscar Suites zeker geschikt. Tijdens een korte wandeling naar het centrum van Platanias lonkt een gezellig terras voor een koud drankje. En het strand vraagt ook om een bezoekje. Lekker wat zonnestralen pakken. Voor meer cultuur is Chania stad een echte aanrader. Zoveel sfeer bij de haven vol hippe bars en typische tavernen. Een vers visje voor diner? En dan de volgende dag ontspannen bij het zwembad en compleet verzonken in een boek. Alles kan en alles mag. Heerlijk toch?

Vanaf € 527.00 Meer informatie Boek reis