Miramare Resort & Spa
Een prachtig plaatje. Stel je eens voor: met een verfrissend drankje op het terras genieten van alweer een stralende dag? Hotel Miramare Resort & Spa ligt even buiten Agios Nikolaos en geniet een mooie ligging tussen twee stranden die naar je lonken. Gebouwd in traditionele Kretenzer stijl bestaat het hotel uit twee gedeelten, waarbij je in het nieuwe gedeelte verblijft in luxer ingerichte kamers. Wil je het helemaal af maken boek dan een kamer met privézwembad. Geniet van een heerlijke maaltijd voordat je het centrum van deze bruisende badplaats opzoekt. Standaard verblijf je hier op basis van logies en ontbijt, maar ook All Inclusive behoort tot de mogelijkheid.
Vergelijkbare reizen
App. Pilot's Villas
Bij de kleinschalige Appartementen Pilot's Villas komt de betekenis van gastvrijheid goed tot zijn recht. De vriendelijke familie Damianakis doet er alles aan om je een heerlijke vakantie te bezorgen. Je kunt ontbijt bijboeken: moeder Catherina doet haar best om een heerlijke maaltijd te bereiden. 's Middags is het vooral genieten rondom het zwembad. Behalve zonnen en zwemmen kun je hier om één ding niet heen: het fantastische uitzicht over Chersonissos en de zee! Dat is pas écht genieten. Dorstig geworden? Je kunt wat verfrissends bestellen bij eigenaar en barman Yiorgos. En als je hier zo tussen de groene planten en kleurrijke bloemen verblijft, zul je wederom beseffen hoe goed alles hier is onderhouden. Het schone, luxe appartement is een verademing! Even uitrusten en opknappen en dan het gezellige centrum van Koutouloufari in. Hier vind je leuke restaurantjes waar je heerlijk kunt eten en vaak ook nog geniet van een geweldige uitzicht. Een waar paradijs op Kreta!
Vanaf € 399.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Club Lyda
Hotel Club Lyda ligt in een schitterende tuin, waar maar liefst drie zwembaden te vinden zijn. Zo is er altijd wel een plekje te vinden om rustig van het zonnetje te genieten. Aan kinderen is ook gedacht, want er zijn twee kinderbaden, een speeltuintje en in juli en augustus een gezellige miniclub. De authentieke Griekse bouwstijl en de tuin zorgen ervoor dat er hier een warme, prettige sfeer hangt. Of je nu een drankje drinkt in het zwembad bij de swim-up bar of van het buffet geniet in het restaurant. Na ongeveer 10 minuten wandelen zijn er twee goudgele zandstranden te vinden. Je kunt ook gratis gebruik maken van de shuttle mini bus service die van het hotel naar het strand gaat en ook weer terug.
Vanaf € 219.00 | Meer informatie Boek reis |
Zonvakantie Kreta - Romantica Apartments
Vakantie Griekenland met verblijf in een 3-sterren appartement o.b.v. logies
Vanaf € 249.00 | Meer informatie Boek reis |