Kustur Club Holiday Village
Het gezellige vakantiepark Kustur Club Holiday Village ligt in een bosrijk gebied van maar liefst 170.000 m2, direct aan het strand van Kusadasi. De kamers bevinden zich in meerdere gebouwen verspreid over het terrein. 's Ochtends wandel je door de tuinen naar het restaurant en zie je eekhoorntjes spelen in de bomen. Doordat het park zo ruim is opgezet, vind je altijd wel een plekje waar je in alle rust kunt genieten. Kinderen vermaken zich uitstekend bij de zwembaden met meerdere waterglijbanen. Een complete formule voor het hele gezin!
Vergelijkbare reizen
Hotel Ephesia Holiday Beach Club
Zonvakantie Kusadasi met verblijf in een 4-sterren hotel - eersteklas vakantiedorp, zeer geschikt voor gezinnen met kinderen
Vanaf € 326.00 | Meer informatie Boek reis |
Aria Claros Beach & Spa Resort
Vakantie vieren aan een prachtige baai met mooi zandstrand tussen Kusadasi en Özdere. Dat is Aria Claros. Ontspannen met een boekje bij het zwembad of de glijbanen van het aquapark testen. Durf jij de Kamikaze aan? Groot en klein komen hier aan hun trekken. Tel daar slapen in verzorgde, comfortabele kamers bij op en je vakantie is compleet.
Vanaf € 500.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Athena
De eigenaresse staat ons al op te wachten en geeft een warm 'Welcome in Hotel Athena'! We merken op dat ze een aardig woordje Engels en Duits spreekt, altijd handig. Het is er rustig en het voelt alsof we thuiskomen. We kijken uit op een prachtig bergmassief en een mooie groene omgeving met in het midden een heerlijk zwembad. Binnen enkele minuten lopen zijn we al in het gezellige centrum van Kokkari. De restaurantjes en winkeltjes liggen rondom het vissershaventje. Wij hebben gegeten bij restaurant Meltemi, echt een aanrader! Morgen gaan we lekker naar het strand wat maar op 20 meter afstand van het hotel ligt. Dat wordt genieten! Het is je waarschijnlijk niet ontgaan dat Samos vlak voor de kust van Turkije ligt. Binnen ongeveer 1 uur en 15 minuten ben je in de Turkse badplaats Kusadasi. In deze bekende plaats vind je veel levendigheid. Turkse badhuizen, koffiehuizen en bazaars zijn er in overvloed. Als je hier bent dan moet je zeker een keer een broodje Dürüm eten. Het lijkt op een Pita Gyros maar dan anders, wel erg lekker. Een bezoek aan Ephese ligt binnen handbereik. Dit is een Romeinse havenstad die nog zeer goed in tact is. Het is één van de best bewaarde steden uit de oudheid en daarom zo zeer bijzonder. Als je hier dan toch bent, mag je dit niet overslaan!
Vanaf € 394.00 | Meer informatie Boek reis |