App. Galeón Playa
Appartementen Galeón Playa ligt midden in Costa Teguise, op slechts een klein stukje van het strand. Dit vakantieadres is een walhalla voor kinderen want er is een waterspeelplein en bij de mini- en kidsclub wordt van alles georganiseerd. Ook voor volwassenen is het hier goed toeven. Neem een duik in het zwembad, geniet van het zonnetje en nip lekker van een drankje van de poolbar.
Vergelijkbare reizen
Hotel Beatriz Playa & Spa
Hotel Beatriz Playa & Spa is een fantastisch mooi hotel, met een rustige ligging in Puerto del Carmen. Erg fijn is dat het strand van Matagorda direct voor de deur ligt. Ook is de ligging van dit hotel goed geschikt voor het maken van fantastische tripjes, want in Puerto del Carmen verblijf je heel centraal op het zonnige eiland Lanzarote. De moderne en ruime kamers van Hotel Beatriz Playa & Spa zorgen voor een nóg comfortabeler verblijf. En om iedere dag goed te beginnen, kun je 's morgens al aanschuiven in het buffetrestaurant voor een compleet ontbijt. Voor een lekkere snack kun je terecht in de Davao bar. 's Avonds wordt hier regelmatig piano gespeeld, waardoor je hier volledig kunt relaxen in een fijne setting. Ontspannen staat hier centraal en veel faciliteiten zijn perfect geschikt om even helemaal weg te dromen. Zo is het wellnesscenter een zeer fijn plekje voor de liefhebbers; met een groot binnenzwembad en meerdere lichaam- en gezichtsbehandelingen staan alle opties open. Ook voor de kleintjes is er volop vermaak; een kinderpark, een miniclub en animatie voor jong en oud zijn hiervan slechts enkele voorbeelden.
Vanaf € 484.00 | Meer informatie Boek reis |
Diverhotel Lanzarote - all inclusive
Het Diverhotel in Lanzarote ligt slechts een paar kilometers verwijderd van de hoofdstad Arrecife aan de Costa Teguise. Er wordt weleens gezegd dat dit één van de beste locaties is om te verblijven op Lanzarote, vanwege de prachtige stranden, de hoeveelheid groen, de rust en het aangename windje. Dit laatste is ook de reden voor de vele golf- en windsurfers op het water. Het hotel is het middelpunt van een prachtige groene tuin en beschikt over ruime, lichte kamers die zomers zijn ingericht. In het buffetrestaurant worden de smakelijke gerechten voor je neus bereid en voor de jonge reizigers is er een apart kinderbuffet. Voor een snelle hap kun je ook terecht bij de poolbar. Met een uitgebreid activiteitenprogramma voor jong en oud hoef je je hier nooit te vervelen. Tijdens je verblijf organiseert het professionele animatieteam onder andere Caribische avonden, familie games en de mini disco.
Vanaf € 589.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Labranda El Dorado
Het mooie, groene vakantiepark Appartementen Labranda El Dorado ligt op loopafstand van het strand en het gezellige centrum van Puerto del Carmen. Ook kun je gemakkelijk naar de haven wandelen, waar je kunt neerstrijken bij één van de sfeervolle restaurants. Bij de appartementen zelf hangt eveneens een echt vakantiesfeertje, heerlijk! Er zijn appartementen met een privétuin te boeken, heerlijk als je van wat privacy houdt of kinderen bijvoorbeeld buiten willen spelen. Zonnebaden kan hier bij één van de twee zwembaden. En kinderen kunnen verkoeling zoeken in het kinderbadje en lekker met water spetteren. Hebben ze nog wat energie over? De speeltuin zorgt voor nog wat extra speelplezier.
Vanaf € 349.00 | Meer informatie Boek reis |