Appartementen Blue Sea Costa Teguise Gardens

Dit fijne appartementencomplex is gelegen in het rustige gedeelte van Costa Teguise en heeft een mooi uitzicht.

Vanaf € 26,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Villa's Brisa Marina - inclusief huurauto

Villa's Brisa Marina - inclusief huurauto
Sunweb Zomer

Villa's Brisa Marina zijn traditioneel ingerichte villa's. De buitenkant is wit met groene accenten hier en daar. De villa's liggen ongeveer een kilometer van het centrum van Playa Blanca, in een rustige omgeving. Ze zijn in de typische stijl, die zo kenmerkend voor Lanzarote is, gebouwd. Met een eigen zwembad voor de deur is dit echt een heerlijke plek om van de zon te genieten. 's Avonds is het tijd voor een barbecue bij je eigen villa. En terwijl je aan het barbecueën bent, geniet je van het ondergaande zonnetje. Dit is pas op en top vakantie!

Vanaf € 389.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Hesperia Lanzarote - inclusief huurauto

Hotel Hesperia Lanzarote - inclusief huurauto
Sunweb Zomer

Het luxe Hotel Hesperia Lanzarote heeft een prachtige ligging aan zee en is een perfect adres voor een ontspannende vakantie. Lekker zonnen op een ligbedje op het zonneterras en een duik nemen in het mooi aangelegde zwembad... zucht... Aan alles is gedacht: van heerlijk eten in meerdere restaurants tot een miniclub voor kleine vakantiegangers. En dan kun je ook nog eens extra tot rust komen in de spa... heerlijk!

Vanaf € 659.00 Meer informatie Boek reis

Villa's Hyde Park Lane - inclusief huurauto

Villa's Hyde Park Lane - inclusief huurauto
Sunweb Zomer

Villas Hyde Park lane valt niet in één woord te omschrijven. Is het de knusse sfeer, de leuke tuintjes met veel groen, de perfecte locatie? Of misschien wel het fijne privézwembad met ligstoelen dat ervoor zorgt dat je helemaal kunt ontspannen? Wat het ook is, het zijn allemaal ingrediënten om tot rust te komen. Dit wordt genieten. De villa's zijn heerlijk rustig gelegen en toch vind je in de buurt een supermarktje, wat winkeltjes en enkele restaurants. Een dagje naar het strand is natuurlijk ook heerlijk en al helemaal als je maar een aantal minuutjes hoeft te lopen. Wat wil je nog meer? Puerto del Carmen heeft echt een sfeervol en intiem karakter. Dit komt voornamelijk doordat er geen hoogbouw in de plaats te vinden is. De kunstenaar Cesar Manrique heeft ervoor gezorgd dat er op het hele eiland geen hoogbouw is. Wanneer je door de straten van Puerto del Carmen slentert, langs de vele laaggebouwde witte huizen, hotels en appartementen met hun blauwe en groene accenten, merk je pas wat voor effect dit heeft gehad! Verblijf je liever zonder voordelige huurauto klik dan hier.

Vanaf € 529.00 Meer informatie Boek reis