Atlantic Garden Beach Mate

Zonvakantie Fuerteventura - Atlantic Garden Beach Mate ** Geniet met Stip van een heerlijke zonvakantie op Fuerteventura! Het gezellige Atlantic Garden Beach Mate is een centraal en toch rustig gelegen appartementencomplex bij de gezellige badplaats Corralejo. Het ligt op ca. 10 minuten loopafstand van het centrum, het langgerekte strand en diverse restaurants en bars. Er zijn op het complex diverse faciliteiten waaronder 2 zwembaden, een kinderbad en een mooie tuin met zonneterras, ligbedden en parasols. Corralejo is dé badplaats van Fuerteventura. Van oorsprong een vissersdorpje, maar uitgegroeid tot een heerlijke badplaats voor jong en oud. Zowel strandliefhebbers als watersporters kunnen hun hart ophalen. In de stad zijn diverse restaurants, bars en terrasjes te vinden met nog hun authentieke sfeer. Vanuit Corralejo kunt u tevens diverse leuke uitstapjes en excursies maken. Maak vanuit de haven een bootexcursie naar het onbewoonde eiland ?Islote de Lobos? of het noordelijk deel van Lanzarote. Aan de rand van Corralejo vindt u het zwem-/attractiepark ?Baku? met zwembaden en glijbanen voor zowel jong als oud. Ook het duingebied ?El Jable?, een beschermd natuurpark, is een bezoekje waard. Uiteraard is Corralejo ook de ideale bestemming om gewoon heerlijk te ontspannen aan het witte zandstrand. Kortom Corralejo heeft alle ingrediënten voor een heerlijk verblijf!

Vanaf € 458,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Casa Medinilla - inclusief huurauto

Casa Medinilla - inclusief huurauto
Sunweb Zomer

Het mooie Casa Medinilla ligt op een prachtig plekje, midden in het dorpje Conil op Lanzarote. Vanaf de weg stap je zo door de poort de tuin en word je direct verrast door de ruime villa en het privézwembad. Zoiets verwacht je niet midden in een dorpje! De familie Medinilla heeft jarenlang in het huis gewoond. Toen hun 5 kinderen uit huis gingen, besloten ze te verhuizen naar een kleiner huis. Vanwege de gezellige zithoekjes, boekenkast en stenen muren voelt dit adresje nog steeds als een thuis. De villa beschikt over 3 slaapkamers. In de eerste slaapkamer staat een tweepersoonsbed, deze bevindt zich op de begane grond en beschikt over een en-suite badkamer. De tweede slaapkamer is ook op de begane grond, hier staan twee eenpersoonsbedden. De derde slaapkamer vind je op de eerste verdieping. Hier staat zowel een eenpersoonsbed als een tweepersoonsbed. Daarnaast is er een aparte tweede badkamer op de begane grond. De badkamers beschikken beiden over een douche en toilet. In het hart van het huis is een knusse, comfortabele zithoek gecreëerd inclusief grote flat screen televisie. Er is een grote openhaard: de eerste doos hout voor de openhaard is een presentje van de eigenaar. In de eethoek staat een grote eettafel, waar je gezellig samen kunt genieten van een hapje en een drankje.

Vanaf € 354.00 Meer informatie Boek reis

Villa's Hyde Park Lane - inclusief huurauto

Villa's Hyde Park Lane - inclusief huurauto
Sunweb Zomer

Villas Hyde Park lane valt niet in één woord te omschrijven. Is het de knusse sfeer, de leuke tuintjes met veel groen, de perfecte locatie? Of misschien wel het fijne privézwembad met ligstoelen dat ervoor zorgt dat je helemaal kunt ontspannen? Wat het ook is, het zijn allemaal ingrediënten om tot rust te komen. Dit wordt genieten. De villa's zijn heerlijk rustig gelegen en toch vind je in de buurt een supermarktje, wat winkeltjes en enkele restaurants. Een dagje naar het strand is natuurlijk ook heerlijk en al helemaal als je maar een aantal minuutjes hoeft te lopen. Wat wil je nog meer? Puerto del Carmen heeft echt een sfeervol en intiem karakter. Dit komt voornamelijk doordat er geen hoogbouw in de plaats te vinden is. De kunstenaar Cesar Manrique heeft ervoor gezorgd dat er op het hele eiland geen hoogbouw is. Wanneer je door de straten van Puerto del Carmen slentert, langs de vele laaggebouwde witte huizen, hotels en appartementen met hun blauwe en groene accenten, merk je pas wat voor effect dit heeft gehad! Verblijf je liever zonder voordelige huurauto klik dan hier.

Vanaf € 529.00 Meer informatie Boek reis

Appartementen Tabaiba Center

Appartementen Tabaiba Center
DeJongIntra.nl

Prima appartementencomplex in charmante witte bouwstijl met 2 zwembaden.

Vanaf € 263.00 Meer informatie Boek reis