App. Iris

Appartementen Iris is een kleinschalig complex met 15 appartementen en een rustige ligging. Gelegen direct aan zee en aan een steiger met zeilboten. Het gezellige centrum van Nidri is op loopafstand goed te bereiken. Het complex wordt gerund door zeer vriendelijke eigenaren die u met een lach zullen ontvangen. Bij de poolbar kunt u altijd terecht voor een kleine maaltijd, diverse snacks en voor een lekker koud drankje. Genieten dus!

Vanaf € 379,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Madouri

Madouri
TUI.nl

De appartementen van Madouri zijn direct aan het strand gelegen. Een betere locatie kan je niet wensen. Zodoende heb je het meest geweldige uitzicht over het water en de groene eilanden voor de kust van Nidri. Helemaal ideaal; de bootverhuur is op maar 20 meter afstand. Dus huur een 15 pk motorbootje en verken de baaien voor de kust van Lefkas. Dit is dé manier om hier de omgeving te verkennen. Snorkelen, zonnen of lekker picknicken in de boot. Wat een heerlijke vakantie!

Vanaf € 295.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Vassiliki Bay

Hotel Vassiliki Bay
Sunweb Zomer

Hotel Vassiliki Bay is onlangs gerenoveerd en is prachtig gelegen. Het moderne hotel is geschikt voor zowel stelletjes als gezinnen. Deze streek wordt ook wel eens het paradijs voor surfers genoemd, dus ook de actievelingen zitten helemaal op hun plek. De stranden zijn hier uitermate geschikt voor en het mooie hiervan is dat je vanuit je kamer maar een paar stappen hoeft te doen om hier aan te komen. Net zoals het centrum, want ook dit is om de hoek te vinden. De kamers zijn modern ingericht en bieden uitzichten over het dorp of de bergen. Op het overdekte buitenterras kun je 's morgens aanschuiven voor een lekker ontbijt. Het zwembad is een lekker plekje als je lekker wilt ontspannen, maar het Porto Katsiki en Agiofili strand zijn natuurlijk ook goede opties. Wanneer je 's avonds de haven van Vassiliki bezoekt, zul je de Griekse gezelligheid overal aantreffen. En daar hoort lekker eten absoluut ook bij.

Vanaf € 179.00 Meer informatie Boek reis

Studio's Milos

Studio's Milos
Sunweb Zomer

Studio's Milos ligt misschien wel op het mooiste plekje van heel Lefkas. Zo ligt het heerlijk strand met azuurblauw zeewater al op 150 meter afstand en tref je het traditionele dorpje Agios Nikitas ook al op korte loopafstand aan. In het kleine, authentieke straatje waar de studio's zich bevinden ben je omgeven door mooie groene heuvels en olijfbomen. Hier hangt echt een bijzonder relaxt en aangenaam sfeertje! En omdat het complex zelf ook vol met groen en prachtige bloemen is aangekleed, zit je hier echt midden in de prachtige natuur. De secret studio's zijn eenvoudig ingericht en allen voorzien van een balkon of terras. Zo kunt je dus zelfs in je eigen studio nog genieten van de paradijselijk mooie omgeving. Als je denkt de beste tavernes van Agios Nikitas al gehad te hebben, kun je ook nog een kijkje nemen in de hoofdstad Lefkada. Je zit hier namelijk zo op de directe weg naar deze gezellige plaats.

Vanaf € 309.00 Meer informatie Boek reis