Christina

In het rustige Ligia liggen de mooie en goed verzorgde studio's Christina. Tijdens je verblijf kun je heerlijk genieten bij het zwembad, een boek lezen onder de pergola of surfen op het web want er is gratis wifi. Vanaf je balkon of veranda heb je zicht op de tuin, de mooie bergachtige omgeving of op de Ionische Zee. De Griekse familie, die de eigenaren zijn van het complex, zullen er alles aan doen om het je naar de zin te maken. Er zijn kleine maaltijden en drankjes verkrijgbaar bij de snackbar bij het zwembad. Op zeer korte loopafstand vind je een minimarkt voor de boodschappen en een bakkerij voor vers brood en heerlijke zoete Griekse lekkernijen. Als je eropuit gaat met een huurauto dan is dat geen probleem, er is namelijk gratis parkeergelegenheid bij de accommodatie. De hoofdstad van het eiland Lefkas-stad ligt op slechts 3,5 kilometer, hier vind je tal van winkels, bars en restaurants, maar ook in de directe omgeving van Christina kun je terecht in een van de typische Griekse tavernes.

Vanaf € 213,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Villa's Ionian Rose

Villa's Ionian Rose
Sunweb Zomer

Secrets Villa's Ionian Rose is fantastisch! De vrijstaande villa, met een centrale ligging, is omgeven door olijfbomen; je zit hier echt midden in de natuur! Het gemoedelijke centrum van Nidri en het heerlijke zeewater zijn op loopafstand te vinden, maar in de villa zelf heerst er een oase van rust. Het is alsof je hier de omgeving voor jezelf hebt, want met slechts 4 units is privacy vanzelfsprekend te noemen. De Grieks ingerichte villa's zijn compleet en beschikken zelfs over een privé zwembad en terras, waar je heerlijk van de zon kunt genieten met je partner of met de hele familie. Een goed idee is om hier een fiets te huren. Zo kun je gemakkelijk de mooie omgeving ontdekken van Lefkas. En juist die wonderschone omgeving maakt dit eiland zo'n uniek plekje. Fietsend door de groene natuur is het drukke bestaan even heel ver te zoeken. Dit is op en top genieten!

Vanaf € 419.00 Meer informatie Boek reis

Zonvakantie Lefkas - Maistros Apartments***

Zonvakantie Lefkas - Maistros Apartments***
Kras.nl

Vakantie Griekenland met verblijf in een 3-sterren hotel o.b.v. logies

Vanaf € 361.00 Meer informatie Boek reis

Konaki

Konaki
TUI.nl

Dit comfortabele hotel is volledig omringd door een bloemrijke tuin. Aan het ruime zwembad van Konaki lig je in de schaduw van de sinaasappelbomen helemaal tot rust te komen. Rond lunchtijd verhuis je naar het terras voor een heerlijke snack en een verse jus d'orange. Na een kleine siesta en een korte wandeling wacht een smakelijk Grieks diner. Bij terugkomst nog 1 afzakkertje aan de bar en de barman bedanken voor de uitstekende restaurant tip! Bij Hotel Konaki is het echt onthaasten.

Vanaf € 350.00 Meer informatie Boek reis