Christina
In het rustige Ligia liggen de mooie en goed verzorgde studio's Christina. Tijdens je verblijf kun je heerlijk genieten bij het zwembad, een boek lezen onder de pergola of surfen op het web want er is gratis wifi. Vanaf je balkon of veranda heb je zicht op de tuin, de mooie bergachtige omgeving of op de Ionische Zee. De Griekse familie, die de eigenaren zijn van het complex, zullen er alles aan doen om het je naar de zin te maken. Er zijn kleine maaltijden en drankjes verkrijgbaar bij de snackbar bij het zwembad. Op zeer korte loopafstand vind je een minimarkt voor de boodschappen en een bakkerij voor vers brood en heerlijke zoete Griekse lekkernijen. Als je eropuit gaat met een huurauto dan is dat geen probleem, er is namelijk gratis parkeergelegenheid bij de accommodatie. De hoofdstad van het eiland Lefkas-stad ligt op slechts 3,5 kilometer, hier vind je tal van winkels, bars en restaurants, maar ook in de directe omgeving van Christina kun je terecht in een van de typische Griekse tavernes.
Vergelijkbare reizen
Villa Kazazis
Ben je op zoek naar die heerlijke rust? Villa Kazazis is je volgende vakantie bestemming. De basic ingerichte kamers zijn namelijk heerlijk rustig gelegen. Lekker ontspannen bij het zwembad of een gezellig drankje bij de bar? Ook de vriendelijke eigenaar maakt je vakantie nog leuker!
| Vanaf € 289.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Wild Sea
Appartementen Wild Sea is dé perfecte combinatie van twee werelden. Allereerst zal het traditionele Griekse gevoel je hier niet ontgaan. Zeker niet met de openslaande deuren, het woekerende groen en de prachtige bouwstijl. Maar aan de andere kant zijn deze secret appartementen ook nog eens gerenoveerd. Zo heb je dus alle hedendaagse comfort én een mooie inrichting. Er is zelfs vloerkoeling aanwezig! Op deze manier ervaar je het Griekse leven wel op een heel bijzondere manier. Daarnaast is de vriendelijke en Nederlands sprekende eigenaar, genaamd Yiannis, altijd in voor een praatje. Bij aankomst heeft hij al een flesje water, wijn & fruitsap in je appartement neergezet. En om de Griekse keuken zelf uit te proberen, staat er ook een flesje Griekse olie en azijn voor je klaar. Maar in het schattige dorpje Agios Nikitas kun je ook terecht voor de lekkerste Griekse gerechten, waarvoor je alleen de deur hoeft uit te lopen. Maar ook voor strandliefhebbers is dit een perfecte plek, want hier loop je zo heen. Dit is nog eens echt vakantie vieren!
| Vanaf € 379.00 | Meer informatie Boek reis |
Studio's Eva Beach
Op wat een idyllisch plekje is Studio's Eva Beach te vinden! Pal aan een klein kiezelstrandje, waar je met volle teugen van de zon kunt genieten. De schitterende zonsondergang zijn helemaal fantastisch vanaf het terras, nadat je bij de bar eerst een lekker drankje hebt besteld. 's Ochtends kun je in de tuin van een heerlijk Grieks ontbijtje genieten (bij keuze voor logies en ontbijt) terwijl je uitkijkt over de zee. Na ongeveer 175 meter lopen is het gezellige haventje van Nidri al te bereiken, waar het eveneens erg gezellig is.
| Vanaf € 214.00 | Meer informatie Boek reis |

