Hotel Aliki
Hotel Aliki is een prachtig 4-sterren hotel dat onlangs volledig gerenoveerd is. Gelukkig is één ding hier ongewijzigd gebleven, namelijk de adembenemende uitzichten over zee en de nabij gelegen eilandjes. Vanaf je eigen zeezichtkamer kun je hierdoor na het wakker worden als het ware toch nog even verder dromen. Maar ook de ligging in de historische wijk Magemenou, aan de rand van de badplaats Nikiana, zorgt voor sprookjesachtige taferelen. De ruime kamers zijn netjes en modern ingericht, waarbij je zelf kunt kiezen of je uitkijkt op de verzorgde tuin of over de helderblauwe zee. Na een nachtrust in de comfortabele bedden, beginnen de dagen hier iedere morgen met een heerlijk ontbijtbuffet. Tussen de fleurige bloemen in de tuin kun je overdag heel goed ontspannen rondom het zwembad, waarbij wederom het uitzicht over zee je niet kan ontgaan. Het vriendelijke personeel staan altijd voor je klaar en geven je graag tips over de leukste plekjes in de omgeving. Niet zo verwonderlijk dus, dat de gasten van Hotel Aliki zeer tevreden zijn over hun zonvakantie in de sfeervolle hotel!
Vergelijkbare reizen
Studio's Eva Beach
Op wat een idyllisch plekje is Studio's Eva Beach te vinden! Pal aan een klein kiezelstrandje, waar je met volle teugen van de zon kunt genieten. De schitterende zonsondergang zijn helemaal fantastisch vanaf het terras, nadat je bij de bar eerst een lekker drankje hebt besteld. 's Ochtends kun je in de tuin van een heerlijk Grieks ontbijtje genieten (bij keuze voor logies en ontbijt) terwijl je uitkijkt over de zee. Na ongeveer 175 meter lopen is het gezellige haventje van Nidri al te bereiken, waar het eveneens erg gezellig is.
| Vanaf € 214.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Eva Beach
Hotel Eva Beach is een gezellig en sfeervol complex met een fantastische ligging direct aan het strand. Het centrum is op een steenworp afstand, u heeft dus alles in de buurt. De kamers zijn netjes en verzorgd ingericht. U zult hier een heerlijk ontspannen vakantie hebben.
| Vanaf € 214.00 | Meer informatie Boek reis |
App. San Giovanni
Appartementen San Giovanni is echt heel fijn. In het rustige Ai-Yiann deel, op zo'n 2 kilometer afstand van Lefkas-Stad, dompel je je hier onder in een groene omgeving en waarbij de aangrenzende zee zorgt voor het ultieme vakantievoel. Dit strand is tevens erg populair bij kitesurfers. Het zwembad ligt net voor het strand en heeft en grote ligweide met grasvelden en een paar tropische palmbomen. De bijbehorende poolbar is half overdekt, zodat je ook even in de schaduw kunt bijkomen als de zomerzon je even teveel is geworden. De appartementen zelf zijn keurig ingericht en hebben uitzichten over het zwembad of over zee.
| Vanaf € 189.00 | Meer informatie Boek reis |
