Hotel Porto Ligia
Hotel Porto Ligia: dichter bij het strand verblijven dan in dit idyllische hotel kan bijna niet! Hier hoef je niet te kiezen of je aan het zwembad of op het strand gaat liggen. Waar je ook gaat liggen, zowel het zwembad als de zee liggen op een paar stappen afstand. Deze plek is ideaal om tot rust te komen, maar toch met het gezellige centrum van Lygia op loopafstand. Op deze manier is een wandeling naar dit van oudsher zijnde vissersdorpje snel gemaakt. Logisch dus dat je hier ook uit meerdere goede vistrestaurantjes kunt kiezen. Trek er ook zeker eens op uit om meer van dit schitterende eiland te ontdekken, want dat is zeker meer dan de moeite waard!
Vergelijkbare reizen
Cleopatra
In hotel Cleopatra op het Griekse eiland Lefkas, met een glas wijn op het balkon, starend over de baai van Nidri, is één ding zeker: dit is een plek om terug te keren. Het massatoerisme is hier heel ver weg. Het hotel ligt in een mooie tuin aan zee en heeft een zwembad met whirlpool. Gasten kunnen kiezen voor een eigen privé-motorbootje om de leukste stranden te bezoeken. Picknickmand en snorkel aan boord en varen maar. In Geni dineert iedereen met zeezicht. En kijk daar, het eiland Scorpios! Ooit in het bezit van de familie Onassis. Nu geven beroemde artiesten hier concerten op feestjes van de steenrijke Russische eigenaar.
| Vanaf € 338.00 | Meer informatie Boek reis |
Villagio Maistro
Olijfbomen die aan het eind van de dag de warmte vasthouden. Krekels die rustig zingen op de achtergrond en een grote tuin met veel bloemen en bomen. In Villagio Maistro vind je alles voor een heerlijke vakantie met de hele familie. De accommodatie is kindvriendelijk met leuke speeltuinen en genoeg mogelijkheden om lekker te zwemmen. De faciliteiten zijn van goede kwaliteit. De kamers zijn volledig gerenoveerd en sfeervol ingericht. Je bent echt in Griekenland, in alle rust van het platteland, maar met Lefkas-stad binnen handbereik. Hier kan je heerlijk uit eten in één van de vele taverna's aan de haven. Verse visliefhebbers opgelet!
| Vanaf € 266.00 | Meer informatie Boek reis |
Iris
Met uitzicht op de zeilboten, aan het eind van de boulevard van Nidri, kun je heerlijk relaxen aan het zwembad van Aparthotel Iris. Bestel een lekker drankje bij de bar of ga uit eten op de boulevard. Ook leuk, huur eens een bootje in de haven! Snorkelen in het heldere water van de Ionische zee en zonnen in een klein verlaten baaitje. Je meert 's avonds gewoon weer aan op de steiger voor de deur, wel zo makkelijk. Deze ruime appartementen met uitstekende ligging zijn een absolute aanrader!
| Vanaf € 422.00 | Meer informatie Boek reis |

