Lefkas Blue Residence
Dit is één van de best bewaarde geheimen van het mooie eiland Lefkas. Verscholen achter een brede groene haag, ligt het pareltje Lefkas Blue Residence. De ruime en luxe appartementen zijn heerlijk om uw welverdiende vakantie in door te brengen. Bij het zwembad komt u helemaal tot rust. Op de fiets kunt u naar Lefkas-stad om te shoppen of te dineren. Griekse bedrijvigheid in de wirwar van straatjes en kleurrijke huizen. Ook is het heerlijk om een dagje te vertoeven op 'Milos Beach', het strand in de plaats Agios Ioannis. Aan dit mooie strand staan enkele oude windmolens en de zee is hier indrukwekkend helder.
Vergelijkbare reizen
Zonvakantie Lefkas - Konstantinos***
Vakantie Griekenland met verblijf in een 3-sterren accommodatie o.b.v. logies
| Vanaf € 177.00 | Meer informatie Boek reis |
Ifigenia Apartments
De krekels hebben je in slaap gebracht, de vogels maken je wakker. En het ruikt altijd zo lekker 's ochtends, vooral in het voorjaar. Lekker slapen lukt sowieso in de ruime appartementen van Ifigenia. Groot genoeg voor het hele gezin, of lekker ruim voor met z'n tweeën. Er zijn drie appartementengebouwen, met ieder een eigen zwembad. Fijn, hoef je nooit ver te lopen voor een verfrissende duik. Even geen zin in het zwembad? Je loopt in vijf minuutjes naar het strand van Nidri. De strandbedjes, bomen voor eventuele schaduw en kalme zee zorgen ervoor dat je helemaal zen bent na een dagje strand. Straks wil je nooit meer naar huis!
| Vanaf € 452.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Christina Comfort
Appartementen Christina Comfort is omgeven door een groene oase en doet haar naam zeker eer aan. Hier kun je comfortabel verblijven op een rustige locatie. De moderne appartementen zijn ruim en hebben allemaal een balkon met uitzicht over de bergen, het zwembad of de zee. Zie je jezelf al zitten? De dagen beginnen hier sowieso altijd goed, want het ontbijtje staat iedere morgen voor je klaar. De ligging van Appartementen Christina Comfort is ook behoorlijk comfortabel te noemen. Want met het strand op korte loopafstand en ook het centrum in de buurt is er altijd iets leuks te beleven. Ook voor een dagje relaxen aan het zwembad kun je hier prima terecht; de ligstoelen en parasols zijn al voor je uitgezet.
| Vanaf € 189.00 | Meer informatie Boek reis |


