Madouri
De appartementen van Madouri zijn direct aan het strand gelegen. Een betere locatie kan je niet wensen. Zodoende heb je het meest geweldige uitzicht over het water en de groene eilanden voor de kust van Nidri. Helemaal ideaal; de bootverhuur is op maar 20 meter afstand. Dus huur een 15 pk motorbootje en verken de baaien voor de kust van Lefkas. Dit is dé manier om hier de omgeving te verkennen. Snorkelen, zonnen of lekker picknicken in de boot. Wat een heerlijke vakantie!
Vergelijkbare reizen
Hotel Porto Ligia
Hotel Porto Ligia: dichter bij het strand verblijven dan in dit idyllische hotel kan bijna niet! Hier hoef je niet te kiezen of je aan het zwembad of op het strand gaat liggen. Waar je ook gaat liggen, zowel het zwembad als de zee liggen op een paar stappen afstand. Deze plek is ideaal om tot rust te komen, maar toch met het gezellige centrum van Lygia op loopafstand. Op deze manier is een wandeling naar dit van oudsher zijnde vissersdorpje snel gemaakt. Logisch dus dat je hier ook uit meerdere goede vistrestaurantjes kunt kiezen. Trek er ook zeker eens op uit om meer van dit schitterende eiland te ontdekken, want dat is zeker meer dan de moeite waard!
Vanaf € 239.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel en App. George
Hotel en Appartementen George is gelegen in een rustige en groene omgeving. Het fijne complex is verzorgd en heeft al het vertier in de directe omgeving. Zo liggen zowel het centrum als het strand op loopafstand. Ideaal om zo centraal te verblijven, maar toch steeds terug te komen in deze oase van rust. De warme sfeer die je hier aantreft is als een magie; het is niet uit te leggen en je moet het eigenlijk gewoon zelf ervaren. De appartementen zijn verdeeld over drie gebouwen en zijn netjes ingericht. De witte en blauwe kleuren zorgen voor een typisch Grieks karakter. Alle appartementen hebben een eigen balkon met uitzicht over de bergen of op het zwembad. Een lekkere duik in het zwembad is dus zo gemaakt. Vervolgens kun je nog genieten en bijkleuren van de zon op het terras.
Vanaf € 399.00 | Meer informatie Boek reis |